Bahçe Takip 4+

Serkan Yasav

Designed for iPhone

    • Free
    • Offers In-App Purchases

iPhone Screenshots

Description

Bir Zeytin Bahçesi' nin tüm yönetim, yatırım süreçleri izlemeye yarayan bu uygulama ile yapabilecekleriniz;- Her bir bahçede budanan ağaç adedini, çalışanlar ya da bahçe kaynaklı genel giderlerinizi daimi hesaplayarak kayıt altına alabileceğiniz ön muhasebe paneli ile detaylı takip ve raporlamalar yapabilirsiniz.

- Uygulamayı satın alan bahçe kahyası bir ve ya birden fazla adet bahçede bir ve birden fazla çalışan atayabilir. Bunun için; her bir bahçe için “1 adetlik bahçe” paketi satın alması yeterli olacaktır.

- Uygulamayı satın alan kahya ya da çalışan ilk 1 ay boyunca ücretsiz veri girişi yaparak tüm kazanç ve gelirlerine dair bilgileri uygulamaya kaydedebilir, isterse bu verileri Excel dosyasına da dönüştürerek istediği diğer ilgili kişilerler mail, wapp vb. platformlar üzerinden kolayca paylaşabilir.

- Bir önmuhasebe programı niteliğindeki bu uygulamanın amacı gün, hafta, ay ve yıl bazlı tüm gelir gider kalemlerini kayıt altına alarak bir zeytin bahçesi yatırımının verimliliğini daimi izleyebilmektir.

- Ayrıca bu uygulama sayesinde bahçe sahipleri birer kahya olarak çalışanlarının günlük olarak uygulamaya girecekleri gelir gider kalemlerini anlık takip edebilir ve bu iki taraf birbirleri arasında girilmiş verilerin değiştirilmesi noktasında interaktif onay mekanizmasını aplikasyon üzerinden sağlayarak karşılıklı mutabakatta bulunabilirler.

- Uygulama aylık olarak ücretlendirilir ve her bir bahçe başına aylık ödeme yapılması beklenir.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Zeytin Bahçesi Gizlilik Bildirimini okuyabilir, hesap kaydı da dâhil olmak üzere diğer bağlamlarda toplanan bilgiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
https://slabsapp.com/privacy-policy.html

Lisans Sözleşmesi: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/dev/stdeula/

App Privacy

The developer, Serkan Yasav, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance