Screenshots

Description

Barkod Sayar uygulaması işletmenizde bulunan ürünlerde var olan DataMatrix(KareKod), Miadlı Barkod ve Miadsız Barkod sayımı yapıp sonuçları dışarıya aktarabileceğiniz bir uygulamadır.
Kullanım Şartları;
DataMatrix SAYIMI
Aynı anda cihazınızın ekranına sığdırabildiğiniz kadar DataMatrix kodu çok kısa bir sürede sayar ve sayım bittiğinde ekrana mesaj olan "OKUMA TAMAMLANDI" yazar.
Uygulama DataMatrix saydıktan sonra "Kontrol Listesi" adı verilen listede tutar. Kullanıcı onayladığı taktirde sayım(Kalıcı) listesine alır.
Her DataMatrix bir ürüne denk geldiği için kontrol listesinde, DataMatrix içinden ürün koduna denk gelen kısmını sayarak, hangi üründen kaç tane sayıldığını size sunar. Buda kontrol yapmanızı kolaylaştırır.
BARKOD SAYIM
Barkod(1D) sayımlar 2 farklı şekilde gerçekleştirmektedir.
1) Miadsız Barkod Sayım
Her okuttuğunuz barkod için ekrana 3 adet farklı kutucuk ve 3 adet farklı buton çıkmaktadır. İlk kutucukta okuttuğunuz ürünün barkod numarası yer almaktadır. İkinci kutucukta ise belirtilen barkodun adet sayısı yer almaktadır. Adet sayısını girdikten sonra sarı renkte olan "Kaydet ve Bitir" butonuna tıklayarak sıradaki ürünü okutabilir aynı işlemleri uygulayabilirsiniz.Not : Miadsız sayım yaptığınız için üçüncü kutucuk olan Miad Giriniz kısmını boş bırakmanız ve yeşil renkte olan "Miad Kaydet ve Eklemeye Devam Et" butonunu kulanmamanız gerekmektedir.
2) Miadlı Barkod Sayım
Her okuttuğunuz barkod için ekrana 3 adet farklı kutucuk ve 3 adet farklı buton çıkmaktadır. İlk kutucukta okuttuğunuz ürünün barkod numarası yer almaktadır. İkinci kutucukta ise belirtilen barkodun adet sayısı yer almaktadır. Üçüncü kutucukta ise Miad alını yer almaktadır. Okuttuğunuz barkodlu ürünüleri miadlarına göre girişi bu kısımda yapılıcaktır.Bir örnekle açıklayalım;
86999546080274' barkodlu üründen elinizde 10 adet '01/2023' ve '18 adet 01/2028' miadlı toplamda 28 adet ürün var . İlk olarak orta kutucuğa adeti girmeniz gerekmektedir bu durumda orta kutucuğa 10 yazdık. ''Miad Giriniz" yazan yere 10 adet ürünün miadını girmeniz gerekmektedir bu durumda '01/2023 ' yazdık. Bunları girdikten sonra yeşil buton olan "Miad Kaydet ve Eklemeye Devam Et" Butonuna basarak eklediğimiz 10 ürünü kontrol listesine yolladık uygulama ekrana "Başarıyla Kaydedildi" Mesajını verdikten sonra geri kalan 18 adet ürünü tekrar aynı şekilde adeti orta kutucuğa ve miadı son kutucuğa girdikten sonra "Kaydet ve Bitir" dedikten sonra sıradaki miadlı ürünü okutup aynı işlemleri tekrarlayabiliriniz.
EKRANDA YER ALAN BUTONLAR
Tekrar Başlat ve Sil: Sayımı tamamen silip yeniden başlatır.
Durdur ve Kontrol Et: Sayımı durdurmak istediğinizde veya kontrol listesi adı verilen ve ürünleri içinde tutan listeye girip ürünleri onaylayıp kalıcı listeye aktarmak için kullanılır.
Switch Butonu: Ses AÇ/KAPA işlemi için kullanılır.Flash: AÇ/KAPA işlemi için kullanılır.
AYARLAR
Ayarlar ekranında 4 farklı ayar seçeneği bulunmaktadır.
1) İlon Buluta Giriş Yapİlon Yazılım olarak geliştirdiğimiz diğer masaüstü ürünlerinden birini kullanıyorsanız, bu kısımda kullandığınız programın içinden bir kullanıcı adı ve şifre alarak giriş yapabilir, okuttuğunuz karekod ve barkodları anlık olarak programınıza aktarabilirsiniz.
2) Barkod TipleriOkutmak istediğiniz barkod tipini seçebilirsiniz. Örneğin sadece Barkod(1D) okutmak isterseniz 'Barkod' yada Karekod okutmak isterseniz 'Karekod' seceğinizi seçebiliriniz. İkisinide aynı anda seçmek mümkündür.
3) Miad-Tarih AyracıMiadlı sayım yapıyor iseniz varsayılar olarak tarih formatı ay ve yıl arasında '/' ile ayrılmıştır.Örneğin '02/2022'. Bu kısımda kendiniz ayracı belirliyebilirsiniz. Örneğin '02|2022, 02*2022' vb.
4) Barkod Sayım AyracıBarkodlu sayımlarda sayımlar şu formatta sunulmaktadır.86999546080274 ; 23Bu kısımda arada bulunan ayraç olan ';' değiştirebilirsiniz.

1 yıllık abonelik fiyatı 169,99 TL
Gizlilik Politikası : https://www.iletisimonline.com/gizlilikpolitikasi

What’s New

Version 1.2

Barkod sayımlarda miad ayracı eklendi. Ayraç olarak kullanılacak sembollerin sayısı ve çeşitliliği arttırıldı.

App Privacy

The developer, iletisim Online, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like