Screenshots

Description

Cep Telefonu ya da Aksesuar mı almak istiyorsunuz? Türkiye’deki tüm cep telefonu ve aksesuar bayilerinin ürün ve fiyatlarını görmek ister misiniz?
Türkiye’deki tüm cep telefonu ve aksesuar bayileri bayicepte.com’da buluşuyor. Bayicepte mobil uygulamasını indirerek Türkiye’deki tüm cep telefonu ve aksesuar bayilerinin ürün ve fiyatlarına ulaşabilir, fiyatları karşılaştırabilir uygun ve avantajlı fiyatlarla güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.
Lokasyon Hizmetimizi duydunuz mu?
Lokasyon özelliği ile size yakın üye tüm cep telefonu ve aksesuar bayilerinin ürün ve fiyatlarına ulaşabilir, dilerseniz eğer mağazaya gidip satın alabilir dilerseniz internet üzerinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
2. El Cep Telefonunuzu hemen satmak ister misiniz?
Sistemimize cep telefonunuzun 3 adet fotoğrafını yükleyin, açıklama kısmını doldurun, ne kadar istediğinizi ve size ulaşılabilmesi için iletişim numaranızı bırakın. Biz de size en yakın üye bayilere bunu bildirelim. En iyi fiyatı verenin mağazasına gidip telefonunuzu hemen satabilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden!
Dilerseniz banka kartı ve kredi kartı 3D Security kullanarak ödemelerinizi güvenle yapabilir ya da Havale seçeneğini kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 destek ile tüm soru ve önerileriniz için yanınızda.

What’s New

Version 2.0

Lokasyon hizmeti eklendi.

Information

Seller
ATS YAZILIM
Size
7.5 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 11.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Unrestricted Web Access
Copyright
© ATS YAZILIM
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like