BenimPOS Pro 4+

BenimPOS

Designed for iPad

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

BenimPOS, KOBİ'ler için hızlı satış, stok takibi, cari hesap yönetimi, firma işlemleri ve raporlama gibi detaylı birçok özelliği sadece ve anlaşılır temasıyla sunan barkodlu satış ve stok takip yazılımıdır.

BenimPOS market, kırtasiye, züccaciye, manav, kasap, petrol istasyonu, oyuncakçı, tuhafiye, giyim mağazası, hırdavat dükkanı ve kantin gibi tüm perakende satış yapan işletmelerde perakende satış ve stok takip programı olarak kullanılabilir.

BenimPOS mobil ise bulut tabanlı olup BenimPOS Web ve Masaüstü uygulamaları ile tam uyumludur.

Sahada sıcak ve soğuk satış yapan işletmeler mobil uygulama ile müşterilerini kayıt edebilir ve satışlarını kayıt edebilir. Böylece satış ve stok takibi ile varip hesap takibini gerçekleştirebilir.

Sadece bir barkod okuyucusu olup bir çok personelle çoklu satış gerçekleştirmek isteyen, elektrikler kesildiğinde satışının yarım kalmasını istemeyen, kasa kuyruğu bekleyen müşterilere son vermek isteyen, barkod okuyucu masrafına girmeden satışlarını gerçekleştirmek isteyen işletmeler için geliştirildi.

BenimPOSüzerinden tanımladığınız personelleriniz ve yönetici hesabınız ile uygulamayı indirerek telefonunuzun kamerası ile satışlarınızı yapabilirsiniz. Yapılan satışları BenimPOS web ve masaüstü uygulamalarından görüntüleyebilir hangi personeliniz hangi müşteriye mobil uygulama ile veya site üzerinden ne zaman ne satmış görüntüleyebilirsiniz.

Mobil uygulama üzerinden müşteri ve firma cari hesaplarınız görüntüleyerek ödeme ve borç işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tahsilat ve satış fişlerinizi yazdırabilirsiniz. Eş zamanlı çoklu kullanım desteği ile sınırsız mobil cihaz ile stok sayımı ve diğer tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

What’s New

Version 1.4.5

Ürünlerinizin piyasa fiyatlarındaki değişikliği artık bildirim olarak alabilirsiniz.
Uygulamaya giriş yaptıktan sonra üst menüden bildirim ikonuna tıklayarak tüm bildirimlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Piyasa fiyat değişikliği bildirimlerinde ise ürüne tıklayarak ürün kartına geçebilir ve ürününüzü güncelleyebilirsiniz.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, BenimPOS, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Stock Tracking/Inventory
Business
Cuspart: Stok Takibi
Business
Tiba Cafe Restoran Adisyon
Business
Pastel Bulut Ön Muhasebe
Business
Ön Muhasebe Programı
Productivity
e - Tahsilat
Finance