Screenshots

Description

Ben Kadıköy, Kadıköy’de yaşamayı sevenler için yapılmış lokal bir etkinlik uygulamasıdır. Konser, tiyatro, sergi, sanat etkinlikleri ajandası ve yeni mekanlar keşfetmek için bir fırsattır.

Şu an
Kadıköy’de şu an olan konser, tiyatro oyunu, çocuk tiyatro oyunu, sergi, opera, bale, atölye çalışmaları, film gösterimleri, stand up, kültür merkezi etkinlikleri, seminer, söyleşi, festivaller vb. lokal etkinliklerden BenKadıköy sizleri haberdar eder. Gün gün Kadıköy eğlence hayatını takip edebileceğiniz bir ajandadır.

Kadıköylemek
Kadıköy’de tecrübe edilmesi, bilinmesi gereken şeyleri sizlere blog tarzında aktaran bir bölümdür. “Denediniz mi?” “Gittiniz mi?” “Gördünüz mü?” ile tarihi yerlerden, festivallere, Kadıköy sokaklarından murallere kadar gitmek, görmek , denemek isteyeceğiniz gezilecek yerlerden bahseder. “Haritalar” bölümünde Kadıköy’de yer alan parklar, kütüphaneler, sahaflar, hayvan hastanelerinin lokasyonunu bulabilir, Kadıköy’de yıllardır yaşan sakinlerini “Haftanın Kadıköylüsü” bölümünde tanıyabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Etkinlikler
Tiyatro sahneleri, atölyeler, galeriler, sinemalar, kültür merkezleri hakkında mekan, telefon, email, adres bilgisi bulundurur, yöne tarifi verir, en yakınınızdakini haritadan bulmanızı sağlar. Konserler, çocuk oyunları, tiyatro oyunları, sergiler, atölye çalışmaları, hobi aktiviteleri, operalar, seminerler, söyleşiler, dinletiler, atölyeler hakkında yer , zaman (tarih, saat) bilgilerini gün gün kategorize edilmiş şekilde size ulaştırır. Evden kaçış oyunları hakkında da ev, oyunun konusu, oyun seans saatleri hakkındaki bütün bilgiler BenKadıköy “Etkinlik” bölümünde mevcuttur. Size en yakın etkinlik alanı en üstte çıkacaktır. ,

Mekanlar
Kadıköy’deki bütün lokal pastaneler, kahvaltıcılar, kafeler, restoranlar,meyhaneler, publar, barlar, BenKadıköy’de “Mekanlar” bölümünde bulunur. Lokal mekanlara yön tarifi, mekan bilgisi, telefon, email, adres bilgilerine ulaşabilir, lokasyonunuza göre size en yakın kafe, bar, pub, meyhane, restoran, pastene, yemek yenilecek yeri haritadan görebilir ve hakkında yorum yapabilirsiniz. Kadıköy yer alan mekanlarda glütensiz (çölyak) ve vejeteryanlar için özel yiyecek olup olmadığını, evcil hayvanınızı misafir edip edemeyeceklerini öğrenebilirsiniz. Mekanların anlık, günlük, haftalık yaptığı fırsatları, promosyonları, kampanyaları “Fırsat Kadıköy” bölümünden ulaşıp BenKadıköy ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Diğer
BenKadıköy’e ilgili tavsiye, öneri, eleştirilerinizi iletişim bölümünden yazabilir, ankete katılabilir, sosyal medyadan (Facebook, Instagram, Twitter) BenKadıköy’ü takip edebilirsiniz.

Caddebostan’dan Bostancı’ya, Moda’dan Yeldeğirmeni’ne, Erenköy’den Fenerbahçe’ye, Acıbadem’den Göztepe’ye, Koşuyolu’ndan Suadiye’ye, Minibüs Caddesi’nden Bağdat Caddesi’ne kadar İstanbul - Kadıköy ilçe sınırları içerisindeki bütün lokal etkinlik ve mekanlar BenKadıköy’de.

Not:Arka planda çalışan GPS sürekli kullanımı pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir.
(Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.)

What’s New

Version 1.4

1.4
Hatalar düzeltilmiş ve performans iyileştirmeleri yapılmıştır.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Kadıköy lover ,

Uygulama çok kullanışlı

Bu uygulama ile Kadıköy'deki konserlerden haberdar olmak çok güzel.

Information

Seller
Ugur Ozer
Size
60.6 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like