Berceste Akademi 4+

burak dogan

Designed for iPhone

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Online Test
Online test sistemi ile ders sonrasında yada dönem boyunca, deneme ve taramalarla anında sonuçu görme, kendinizi sınama imkanı bulacaksınız.

Kelime Avı
Kelime avı ile kelime dağarcığınızı geliştirecek boş zamanlarınızda sınava dair egzersizler yapma imkanı bulacaksınız.

Kelime Eşleştirme
Kelime eşleştirme uygulaması, size kelime egzersizleriniz esnasında bir çok kelimenin hangi kelimeye ait olduğunuzu düşündürerek kalıcılığı en üst seviyeye çıkaracaktır.

Okuma Anlama
Okuma anlama uygulaması ile okuma hızınızı, anlama oranınızı, yorumlama becerinizi ve kelime kapasitenizi öğrenecek ve artırabileceksiniz.

Öğrenci Takip Sistemi
Öğrenciler sistem tarafından sürekli olarak takipte tutulmakta ve yanlış cevaplanan testlerden panel ziyaretlerine kadar takip edilmekte neticesinde öğrenci ile irtibat kurulmakta.

Ödev Takip Sistemi
Dönem boyunca hocalarınızın sizlere verdiği ödevlerin sistemsel takibi yapılmakta ve dönütsel sohbet sistemi ile değerlendirilmekte.

Seheri Uygulama
Seheri uygulama ile öğretmenlerimiz sabah erken kalkmanıza ve ders çalışmanıza teşvik amacı ile hergün sizlere belirli saatlerde yayında kalacak olan bir deneme hediye etmektedir.

Rehberlik&İpucu Desteği
Dönem boyunca genel kültür anlamında öğretmenlerimizce gündem takibi yapılarak, sınav sistemi ve çalışma yöntemleri ile ilgili destek vermektedir.

What’s New

Version 9

Some Bug Fixes

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, burak dogan, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Entertainment
News
Education
Business
Education
Education

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education