Screenshots

Description

Siz değerli müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza bütün branşlarımızda hizmet verebilecek Bereket Tekafül Mobil uygulamamız ile hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Bereket Tekafül Sigorta ve Hayat için geliştirilen mobil uygulamamız şık tasarımı, basit ve yalın kullanımı, bilgilendirici özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Kullanıcı dostu ve pratik ara yüzü sayesinde tüm Sigorta ve Hayat Sigortası işlemlerinizi Bereket Tekafül Mobil üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Sigorta alanından; Tüm poliçelerinize ,teminatlarınıza ,ödemelerinize ve poliçenizin son durumu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ,hangi poliçenizin aktif ya da pasif olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda poliçe veya varsa zeyilleri pdf dosyası olarak indirip ,e-mail yolu ile paylaşabilirsiniz.

Hasarlarım alanından; Hasar ihbarında bulunabilir, güncel ve kapanmış hasar dosyanızın takibini yapabilirsiniz. Üstelik, hasar dosyanızda eksik evrak olması durumunda Bereket Tekafül Mobil uygulamasından iban ve eksik evrak yüklemesi yaparak bize kolayca iletebilirsiniz.

Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza sigortanıza ait birikimlerinizi ,poliçelerinizi, teminatlarınızı ve ödemelerinize ait detayları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda poliçe veya varsa zeyilleri pdf dosyası olarak indirip , e-mail yolu ile paylaşabilirsiniz.

Size en yakın anlaşmalı servisleri ve acenteleri harita üzerinden görüntüleyebilir, yol tarifi alabilir, e-mail atabilir ve dilerseniz tek tuş ile hemen arayabilirsiniz.

Bildirimler alanından; Tüm poliçeleriniz ,kampanyalarımız ve duyularımız ile ilgili konularda bildirimleri alabilirsiniz.

Bereket Tekafül Mobil üzerinden tek tıkla telefon araması yaparak direk müşteri hizmetlerimizle iletişim kurabilirsiniz.

Henüz Bereket Tekafül müşterisi değilseniz de uygulamaya giriş yapmadan size en uygun sigorta veya hayat ürününü belirleyip başvuruda bulunabilirsiniz.

www.berekettekaful.com.tr

Bereket Tekafül Mobil Uygulamasının Sunduğu Avantajlar:

- Kaza Tespit Mobil Tutanak Erişimi

- Müşteri Profil sayfasından iletişim bilgileri görüntüleyebilme ve güncelleyebilme

- Şikayet, İstek ve Öneri talebi oluşturabilme

- Sigorta ve Hayat ürünleri ile beraber güncel gelişmelerden haberdar olabileceğiniz Blog yazılarımız.

What’s New

Version 1.0.2

Tasarımsal değişiklikler yapıldı

App Privacy

The developer, BEREKET EMEKLILIK VE HAYAT ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like