Screenshots

Description

Ailenizin yeni üyesiyle ilgili bilmek istediğiniz her şey burada.

Anneler, babalar, anne ve baba adayları için hamilelik, lohusalık, doğum ve sonrası ile ilgili yardımcı bilgiler ve araçları beybisi'de bulabilirsiniz.

Beybisi uygulaması gebeliğinizi hafta hafta takip etmenizi ve sonrasında bebeğinizin gelişimini hafta hafta takip etmenizi sağlayacaktır. Gebelik ve bebek için 2 ayrı uygulama indirmek zorunda kalmadan hamileleğinizi ve bebeğinizi tek uygulamada takip edin

Ücretsiz indirin. Uygulamamız içinde yer alan topluluk kısmına katılıp Beybisi annelerine gebeliğiniz ve bebeğiniz hakkında sorularınızı sorabilir. Araçlar kısmından gebeliğiniz sürecinde bebeğinizin gelişimi için önemli olan hareketlerini kayıt edebilir ve sancılarınızı takip edebileceğiniz aracımızı kullanabilirsiniz. Bebek gelişimi için de bebeğin yeterli kilo alıp almadığını % kaçlık dilimde olduğunu kilosunu ve boyunu kayıt ederek sağlıkla bebeğini takip edebilirsin. Bebeğine isim vermek de kafan karışık ise mutlaka bebek isimleri aracımızı denemelisin.

Uygulamamız gebelik ve bebek gelişimi takibini tek yerden yapıp ilk gebeliğin 2.gebeliğini bebekler arasındaki farkı da takip etme olanağını tek adreste bulmanı sağlayacaktır.

Uygulama içinde bulunan zengin makaleler ve video içerikleri yaşayacaklarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. İlk gebelik ilk annelik deneyimi çok özel bir o kadar da bilinmezlikle öğrenilecek çok şeyle doludur. Gebeliğinizi ve sağlıkla kavuşacağınız bebeğinizi hafta hafta takip edip güncel bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bebeklerin uyku problemi hepimizin ortak sorunu. Uyku problemini çözmek bebeğinizi sağlıkla uyutmak, düzenli uyumasını sağlamak için bebek araçları içinde bulunan uyku rehberine ulaşarak uzmanların yazılarıyla bebeğinizin uyumasını sağlayabilirsiniz.
Ek gıdaya geçiş ne zaman ve nasıl olacak? Emzirme döneminde ne kadar emmeli veya ne kadar hazır mama yemeli? Bütün sorularınızın cevabı beslenme rehberinde bulabilirsiniz. Bebeklerin en heyecanlı ve sabırsızlıkla beklenen dönemi ise ek gıda dönemidir. Bebeğinizin gelişimine göre ay ay beslenme rehberi artık burada.

Bebeğinizin gelişim takibi ve gebeliğinizin hafta hafta takibinde hangi hafta siz neler bekliyor, neler yapılmalı? Hangi hastalıklarda nasıl davranılmalı? Hepsinin cevabını uzman videolarımızda. Uzmanlarımıza danışın. Uzman doktorlarımızın cevaplamasını istediğiniz soruları topluluk kısmında uzman filtresini kullanarak direkt uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
Anılarınızı kaydedin. Araçlar kısmında bulunan aracımızı kullanarak gebelik dönemi ve bebeğinizin doğum sonrası anılarınızı kaydedin sizin için özel kolaj oluştursun. Anılarınızı derleyen araçlarımız size gebeliğinizi ve bebeğinizin gelişimini güzel videolarda sunarak zahmetsiz videolara ulaşmanızı sağlayacaktır.

What’s New

Version 1.0.4

Hata düzeltmeleri ve geliştirmeler.

App Privacy

The developer, Velvet Yazılım, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like