Bezpieczne Kąpieliska 4+

Fundacja Pro Liberis

    • Free

Screenshots

Description

Aplikacja informuje użytkowników o wszystkich dostępnych, bezpiecznych kąpieliskach na terenie naszego kraju kontrolowanych przez GIS.

Podstawową funkcją jest znalezienie kąpieliska na mapie, z możliwością wyświetlenia informacji o nim - krótki opis, infrastruktura oraz galeria zdjęć. Aplikacji pozwala również na pokazanie trasy dojazdu z miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Dodatkowo po wybraniu województwa pojawia się nam lista wszystkich monitorowanych kąpielisk, na jego terenie.

Bezpieczne kąpielisko czyli takie, które monitorowane jest przez Głównego Inspektora Sanitarnego i zgodnie z przepisami - z obsługą ratownika.

Aplikacja na bieżąco zbiera dane dotyczące czystości wody w poszczególnych lokalizacjach oraz zawiera wyszukiwarkę kąpielisk przy użyciu takich parametrów jak: promień w jakim chcemy znaleźć kąpielisko, nazwa, miejscowość czy promień względem wybranej miejscowości.

Dodatkowo z udziałem ratowników z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego województwa kujawsko-pomorskiego nakręciliśmy materiał filmowy, w którym poruszane są tematy bezpieczeństwa nad wodą.

Aplikacja nie zawiera żadnych reklam.

Aplikacja powstała dzięki środkom z programu grantowego LECHSTARTER.

Podziękowania dla Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego województwa kujawsko-pomorskiego, a w szczególności dla niesamowitych ratowników z kąpieliska w Borównie.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Fundacja Pro Liberis
kontakt@proliberis.org

What’s New

Version 1.8

√ Mnóstwo ulepszeń dzięki czemu aplikacja działa lepiej niż kiedykolwiek

App Privacy

The developer, Fundacja Pro Liberis, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • User Content
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Education
Games
Education
Education
Education
Education

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel