BiletBayisi - Uçak Bileti 4+

OLIMTUR LTD. STI.

Designed for iPad

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

Screenshots

Description

Ucuz uçak bileti sorgulama ve satın alma için neden BiletBayisi?

1. BiletBayisi kullanıcılarına en uygun uçak bileti fiyatlarını sunmak için yaklaşık 1200 havayolu firmasının uçak biletlerini karşılaştırır.
2. En Uygun Uçak bileti fiyatlarını tek sorgulama ile al, tüm hava yolları 1 ekranda
3. Uçak bileti kampanyaları ve uçak bilet promosyonları yalnızca bilet bayisi üzerinde listelenir.
4. İstediğiniz tarihlerdeki uçuşları fiyat, uçuş süresi, sınıf, havayolu kriterlerine göre karşılaştırabilirsiniz.
5. Uygulamalarımız üzerinden online olarak uçak bileti rezervasyon yapabilir, 2 adımda biletinizi kolaylıkla satın alma imkanı bulabilirsiniz.
6. Uçak Biletinizi "Gidiş" farklı havayolu "Dönüş" farklı havayolu üzerinden satın alma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

BiletBayisi Uygulaması üzerinde uçak bileti bulunan havayolları şirketleri;

Türkiye iç hatlarında tarifeli uçuş gerçekleştiren tüm havayolları sistem üzerinde hizmetinizdedir. THY (Türk Hava Yolları) , Pegasus (Flypgs) , AnadoluJet, Onur Air, AtlasJet (Atlas Global), Sun express, Bora jet tercih edebileceğiniz başlıca havayolları şirketleridir. İç hatlarda uçan tüm havayolu şirketlerinin uçuşlarını biletbayisi sisteminde eksiksiz olarak bulabilirsiniz. Yurtdışında uçuş sorgulamak için dünya üzerindeki 989 Havayolu şirketinin tamamının biletbayisi üzerinden, satış, karşılaştırma ve ön rezervasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı havayolu şirketlerinin başlıcaları şu şekildedir; (United Airlines), (Continental), (USAirways), (American Airlines), ABD (Southwest), Fransa (Air France), Japonya, (Northwest), Almanya (Lufthansa), Japonya (All Nippon), Çin (China South), (AirChina), (ChinaEast), İngiltere Hava Yolları (British Airways), İrlanda (Ryanair), Avustralya (Qantas), Kanada (Air Canada), İngiltere (Easyjet), İspanya(Iberia), İtalya (Alitalia), Londra (West Air), Güney Kore (Korean Air), Kuzey Amerika (SkyWest), Brezilya (TAM), Tayland (Thai Airlines), Malezya (Air Malaysia), Amerika (A.Eagle), Singapur (Singapore Airline), Arabistan (Saudia), Alaska (Alaska Airlines), Washington (AirTran), Atlanta (ExpressJet), Şangay (Cathay), Los Angeles (JetBlue), Dubai (Emirates), Türk Hava Yolları (THY), Almanya (Air Berlin), Avustralya (Virgin Blue), İngiltere, Londra (Swiss) olmak üzere neredeyse dünyadaki tüm havayolları uçak biletlerinin satışı sitemiz üzerinden sağlanmaktadır.

Uçak Bileti satın alma ve rezervasyon işlemi nasıl yapılır?

Biletbayisi ucuz uçak bileti uygulaması üzerinde öncelikli olarak; "Tek Yön" veya "Gidiş-Dönüş" seçeneklerinden seyahatimize uygun olan seçenek işaretlenir, "Nereden:" kısmına kalkış şehri, "Nereye:" kısmına iniş şehri yazılır. Uçuş tarihleriniz seçilir ve sonrasında "Uçuş Ara" butonuna tıklayarak aradığımız tarih ve güzergahta müsait olan tüm uçuşlar ekranda listelenir. Uygun olan uçuşlar seçildikten sonra "devam" butonuna basılarak yolcu bilgileri sayfasına gidilir. Bu adım aynı zamanda biletleme işleminin tamamlanmadan önceki son adımıdır. Dikkatli bir şekilde form üzerinde yolcu bilgileri eksiksiz olarak girilerek, uçuş detaylarının cep telefonunuza sms ile gelmesi için cep telefonu numarası kesinlikle yazılmalıdır, Biletinizi kesme işleminin tamamlanması için kredi kartı bilgilerinizi form üzerinde doğru bir şekilde girdikten sonra "uçak bileti satın al" butonuna tıklayarak 3-D güvenli ödeme sayfasında ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra biletleme işleminiz otomatik olarak gerçekleşir.

Bilet Bayisi uçak bileti satış sistemi ile hangi şehirlere ait uçuşları görüntüleyebilirim?

İstanbul, Adana, Antalya, İzmir, Ankara, Dalaman, Bodrum, Diyarbakır, Van, Trabzon, Kocaeli, Erzurum, Samsun, Bursa, Kars, Iğdır, Muş, Batman, Denizli öncelikli olmak üzere, Ülkemizin tüm havalimanı olan şehirlerine sitemizdeki uçuş karşılaştırma motoru üzerinden kolaylıkla kampanyalı ve promosyon e-bilet sorgulayabilirsiniz.

What’s New

Version 3.0.26

Ucuz uçak bileti için BiletBayisi yeni arayüzü ile sizlerle!

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Falkkenbach ,

Ben kullandım ve güzel

Ben kullandım ve begendim
Normalden daha ucuz ve uygulama oldugu icin daha kolay oluyor

App Privacy

The developer, OLIMTUR LTD. STI., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Search History
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Biletall – Bus & Plane Tickets
Travel
Turna - Fırsatlara Seyahat
Travel
Bilet.com - Seyahat & Etkinlik
Travel
ENUYGUN: Uçak Otel Otobüs Araç
Travel
Bilet Dükkanı: Uçak Otel Araç
Travel
Tatilbudur
Travel