Zrzuty ekranu

Opis

Z nową aplikacją BIMSPLUS 24 Mobile wkraczamy w następną generacje E-Businessu.

Aplikacja z bardzo intuicyjną obsługą pozwala na pełne korzystanie z funkcji serwisu bez względu na to gdzie w danej chwili jesteśmy.

Czy to znalezienie właściwego artykułu, ustalenie jego ceny, sprawdzenie dostępności czy złożenie zamówienia Grupa Bims Plus dzięki mobilnej wersji aplikacji "proponuje więcej" czy to w podróży czy w pracy. Nowa mobilna aplikacja przeznaczona na smartfony i tablety proponuje funkcjonalności znane z wersji internetowej.

Dobrze wyposażony do pracy ! Tym jest właśnie nowa aplikacja – teraz dostępna także na tablety oraz smartfony wszystkich urządzeń wyposażonych w system iOS firmy Apple.

Dzięki aplikacji po zalogowaniu się do systemu znajdziemy się w mgnieniu oka w mobilnym świecie grupy Bims Plus. Atrakcyjny wygląd oraz w jasny i funkcjonalny sposób aplikacja daje dostęp do bazy ponad 200 000 artykułów, umożliwia podglądanie dostępności wybranego towaru w swojej okolicy, daje także możliwość złożenia zamówienia i wysłania towaru bezpośrednio na budowę lub osobistego odbioru.

Bims Plus 24 Mobile
Najważniejsze funkcje z pełnej wersji systemu internetowego teraz na komórce, umożliwiają dostęp do informacji o cenach i dostępności i wiele więcej o każdej porze i w każdym miejscu.

Wyszukiwanie towaru
Wiele sposobów na znalezienie potrzebnego artykułu.

Oferty specjalne
Informacje o wyjątkowych promocjach w wyjątkowych cenach.

Wszystkie zlecenia
Podgląd wszystkich zleceń w jednym miejscu.Skaner kodów
Potrzebny nowy towar? Dzięki kamerze w telefonie wystarczy zczytać kod kreskowy lub QR kod z artykułu a natychmiast otrzymamy informacje o towarze, jego dostępności oraz cenie w poszczególnych lokalizacjach Kalkulator


Jeżeli stworzymy już koszyk z artykułami dla konkretnej inwestycji możemy następnie dokładnie skalkulować i wyliczyć wszystkie koszty.

Lokalizator


Funkcja dla wszystkich w ruchu: Gdzie znajduje się nasza spółka, wystawa łazienek, hurtowania instalacyjna? Aplikacja znajdzie wszystkie miejsca gdzie jesteśmy. Wiadomości
Najnowsze informacje o ciekawostkach i wydarzeniach w naszej firmie.Wideo


Dostęp do naszej bazy zawierającej materiały wideo, filmy montażowe i instruktażowe.

Aplikacja przeznaczona dla klientów posiadających dostęp do systemu Bims Plus 24.
Nie masz jeszcze konta? Skontaktuj się z opiekunem systemu w naszej Spółce.

Co nowego

Wersja 4.3

Bug fixes

Prywatność w aplikacji

Deweloper (BIMS PLUS) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Podobna muzyka