Bioróżnorodnoś‪ć‬ 4+

Digital Holding Sp. z o. o.

    • Free

Screenshots

Description

W aplikacji zawarte są treści i multimedia, które w angażujący sposób poprowadzą po najciekawszych punktach na przyrodniczej mapie obu gmin. Dzięki mobilnemu przewodnikowi możemy wytyczyć trasę do wybranego miejsca, znaleźć informacje o najcenniejszych punktach przyrodniczych, a także ich dzikich mieszkańcach i chronionych siedliskach.

Dodatkowo daje ona możliwość skorzystania z wielu interaktywnych modułów, jak wirtualny spacer, lokalizator rozszerzonej rzeczywistości, system odznak czy gry i quizy. Zwiedzanie uatrakcyjnia lektor, który w audio-przewodniku opowie o najciekawszych atrakcjach.

Zwiedzaj i wiedz więcej
Aplikacja to kompendium wiedzy o walorach przyrodniczo-turystycznych obu gmin. Znajdziesz w niej szczegółowe opisy, galerie zdjęć, lokalizacje a nawet panoramy sferyczne 360 3D najciekawszych punktów, roślin i tras turystycznych. Dla miłośników dwóch kółek przygotowane zostały gotowe trasy rowerowe z informacją o ich przebiegu, długości i czasie trwania.

Nawiguj po przyrodniczej mapie
Funkcjonalnym elementem aplikacji jest interaktywna mapa obu gmin. Dzięki niej w prosty sposób zaplanujesz i zrealizujesz swój pomysł. Wybierz najciekawsze punkty na mapie, a aplikacja sama wytyczy optymalną trasę ich zwiedzania z przekierowaniem do zewnętrznej aplikacji np. Google Maps.

Graj, odkrywaj i zdobywaj
Angażującym modułem aplikacji są interaktywne gry i quizy wiedzy, które na pewno zaciekawią zarówno młodszych, jak i starszych użytkowników. Odwiedzając punkty na mapie zdobywasz specjalną odznakę na liście osiągnięć, aby na koniec po zebraniu wszystkich otrzymać specjalny dyplom.

Udaj się na wirtualny spacer
Nowatorską funkcją aplikacji jest wirtualny spacer po wszystkich obiektach w formie sferycznych zdjęć 3D, i możliwością wykorzystania okularów wirtualnej rzeczywistości typu Cardboard. Aplikacja zawiera także lokalizator AR, który zaznacza na horyzoncie 3 najbliższe nam obiekty wraz z odległością jaka nas od nich dzieli.

Funkcje zawarte w aplikacji:

Przeczytasz szczegółowe informacje o 22 unikalnych bioróżnorodnych miejscach;

Skorzystasz z sugerowanej trasy rowerowej;

Dzięki funkcji Planera wyznaczysz indywidualną trasę zwiedzania;

Zapoznanie się z informacjami na temat wyjątkowych roślin występujących na terenie Gmin;

Za pomocą funkcji Wirtualnego Spaceru i dowolnych okularów typu Cardboard zobaczysz nasze okolice jak w rzeczywistości;

Funkcja kompasu AR, który poprowadzi Cię do najbliższych punktów zainteresowania;

Po wizycie w jednym z punktów zainteresowania dostaniesz odznakę, a także zrobisz sobie zdjęcie na Social Media z jedyną w swoim rodzaju ramką;

Za odwiedzenie wszystkich punktów zainteresowanie i po zdobyciu wszystkich odznak dostaniesz specjalną nagrodę;

Dowiesz się jakie są zasady zachowania w lasach i w parkach;

Za pomocą Quizu zawierającego pytania dotyczące naszej bioróżnorodności dowiesz się jaki jest poziom Twojej wiedzy na temat okolicznej przyrody;

Zagrasz w grę Memory z możliwością ustawienia czasu i poziomu trudności;

Po zeskanowaniu specjalnego kodu QR Twoje dziecko będzie mogło wziąć udział w quizie dla najmłodzysz ze specjalną serią odznak;

App Privacy

The developer, Digital Holding Sp. z o. o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Powiat Nyski
Travel
Stobrawski Park Krajobrazowy
Travel
Stacjomat.pl
Travel
Czesko-Polski Szlak Grzbietowy
Travel
Szlak Piastowski AR
Travel
Awesome Warsaw
Travel