Biz Malatyalıyız 4+

Mehmet Arikan

Designed for iPhone

    • 5.0 • 2 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Biz Malatyalıyız, en güncel bilgilere anında erişebileceğiniz bir uygulama. Depremler, Malatya haberleri, nöbetçi eczaneler ve acil numaralar gibi önemli bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Son Depremler: Malatya ve çevresindeki son depremler hakkında anlık güncellemeleri takip edin. Deprem bilgileri, büyüklükleri ve merkez üssü gibi detaylara erişin.
Malatya Haberleri: Şehirdeki en güncel haberleri, etkinlikleri ve gelişmeleri takip edin. Spor, kültür, siyaset, yerel etkinlikler ve daha fazlası için her zaman bir adım önde olun.
Nöbetçi Eczaneler: Gece geç saatlerde veya tatillerde ihtiyaç duyduğunuzda en yakın nöbetçi eczaneleri kolayca bulun. Eczanelerin adreslerini, iletişim bilgilerini ve çalışma saatlerini öğrenin.
Malatya Acil Numaralar: Herhangi bir acil durumda anında yardım alabileceğiniz numaraları bulun. İtfaiye, polis, ambulans ve diğer acil durum hizmetlerine hızlıca erişin.
Biz Malatyalıyız uygulaması ile şehrin nabzını tutmak artık parmaklarınızın ucunda! Malatya'yı daha iyi tanımak, güncel bilgilere anında ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için hemen indirin!

What’s New

Version 1.1.3

Bazı hatalar giderildi. Biz Malatyalıyız sizin için en güncel hali ile yayında!

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

App Privacy

The developer, Mehmet Arikan, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More