Ekran Görüntüleri

Açıklama

“Bugün ne pişirsem?” diye düşünme zahmetinden sizi kurtaran uygulama Bizim Tarifler yenilendi! Artık daha dolu içeriğiyle ve yepyeni kullanıcı deneyimiyle birlikte sizlerle.

Bizim Tarifler, kullanıcısının damak tadını ve takip ettiği özel beslenme stillerini bilerek ona uygun içerikler sunar. Glutensiz, diyabetik, vegan, ketojenik beslenenlere özel zengin tarif seçkisinin yanı sıra, Türk ve Dünya mutfaklarından en sevilen ya da az bilinen denenmiş tarifleri de cebinize getirir.

Üstelik artık eksik malzeme yüzünden istediğiniz yemeği yapamadığınız günler geride kaldı.
İste Gelsin online market uygulamasıyla entegre çalışan Bizim Tarifler, seçtiğiniz yemeğin dilediğiniz malzemelerinin tek tuşla kapınıza gelmesini de sağlar.

Bizim Tarifler Nasıl Çalışır?

1) Ücretsiz şekilde üye olup hangi beslenme biçimleriyle ilgilendiğinizi, yemek pişirme becerilerinizi, favori yemek kategorilerinizi seçersiniz. Bu, Bizim Tarifler’in sizi daha iyi tanıyarak binlerce tarif içerisinden en uygun olanları sunmasını sağlar.

2) Daha sonra pişirmek istediğiniz tarifi seçip malzeme listesini kontrol edersiniz. Listenin tamamını ya da eksik malzemeleri sepetinize eklersiniz.

3) Dilerseniz yemek malzemeleri dışında kalan eksiklerinizi de sepete ekleyip tek tuşla alışverişinizi tamamlarsınız.

4) Siparişiniz kapınıza gelene kadar mutfakta hayatınızı kolaylaştıracak ipuçlarından, yemek dünyasından haberlere kadar uzanan içeriklere göz atıp mutfak kültürünüzü geliştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

5) Malzemeler geldiğinde tarifi pratik ve hatasız şekilde uygulamanız için adımları takip ederek harika bir yemek hazırlarsınız. Geriye tadını çıkarmak kalır.

Özetle Bizim Tarifler, mutfak alışverişinizi daha planlı yapıp zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Tabii yalnızca bu kadar da değil. Bizim Tarifler’de başka neler var?

Ünlü şeflerden çok özel tarifler, hayata dair ilham veren yazılar, mutfakta işinizi kolaylaştıracak ipuçları, yemek dünyasından en yeni gelişmeler, mutfak trendleri ve daha neler neler…

Katı gıda tarifleri, sporcu beslenmesine yönelik reçeteler, vegan beslenmeyi tek düzelikten kurtaran lezzetli tarifler ve çok daha fazlasıyla Bizim Tarifler, her mutfağın ortak noktası.

Yenilikler

Sürüm 3.1.0

Bizim Tarifler yenilendi!

Uygulama Gizliliği

Future Star adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Contact Info
  • Identifiers

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers
  • Usage Data

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz