Screenshots

Description

Xanımların heyatında konserv mehsulları dövrü Bizim Tarladan evvel ve sonrakı dövre bölünür. Bizim Tarla mehsulları istehsalından evvelki dövrde xanımlar bütün yayı evde konserv mehsulları bağlamaqla keçirirdiler. İndi ise, evde hazırlanmış kimi lezzetli olan Bizim Tarla konservleri olduğu üçün xanımların heyatı rahatlaşıb ve bütün yayı sevdiklerine daha çox vaxt ayıra bilirler.

Bizim Tarla markasının adı Bilesuvarda yerleşen 34000 hektarlıq tarladan götürülmüşdür. Markaya aid olan bütün mehsullar tarlada tebii yolla yetişdirilen terevezlerden ve meyve bağlarından toplanan tebii meyvelerden hazırlandığı üçün Bizim Tarla marka adı verilmişdir. İlk defe 2006-cı ilde bazara daxil olan Bizim Tarla markası ile teqdim edilen mehsulların istehsalı zamanı xam malların tebiiliyi ve qiqiena böyük ehemiyyet kesb edir.

Tarladan yetişdirilen terevezlerden istehsal edilen yaşıl noxud, soyulmuş pomidor, tomat pastası, müxtelif turşular, terevez yemeyi ve Azerbaycanın ferqli zonalarının meyve bağlarından toplanan meyvelerle hazırlanan kompotlar ve mürebbeler qısa müddet erzinde istehlakçıların sevgisini ve etibarını qazanmışdır.

Bazara teqdim olunandan bugüne qeder keyfiyyet standartlarına nezaret edib, milli ağız dadımıza uyğun ev üsulu ile konserv mehsullarını istehlakçılarımıza teqdim etmekden qürur duyuruq. İstehlakçıların da dediyi kimi Bizim Tarla mehsulları evde hazırlanmış kompot, turşu, mürebbe, pomidorlardan heç de ferqlenmir, eksine qadınların rahatlığını temin edir. Bu gün Bizim Tarla her bir azerbaycanlının qürurla “yerli mehsul” deye istehlak ede bileceyi bir markadır. Bundan başqa Bizim Tarla mehsulları Azerbaycan mehsulu adı ile dünyanın bir çox ölkesine ixrac edilir.

What’s New

Version 1.0.5

- Bug fixes and performance improvements.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Cenk Abac
Size
46.1 MB
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
17+
Frequent/Intense Realistic Violence
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like