iPhone Screenshots

Description

1.česká intuitivní cestovní aplikace, která byla vytvořena nejen pro snadný a pohodlný výběr vašeho zájezdu, ale také proto, aby vás provázela po celou dobu vaší dovolené.

Prostřednictvím této aplikace si svou dovolenou můžete vybrat přímo v on-line katalogu CK Blue Style, kde snadno a rychle naleznete kompletní a vždy aktualizovanou a přehlednou nabídku destinací a hotelů, přesně dle vámi zadaných kritérií – datum odletu a návratu, počet cestujících dospělých osob, počet dětí, typ stravování, délka pobytu, cena, nabídka Last Minute, Eurovíkendy etc...

Jakmile máte svou dovolenou již objednanou, tato aplikace vám umožní mít všechny důležité a stále aktualizované informace o vaši dovolené stále u sebe - informace o destinaci kam jste se rozhodli cestovat, o  vašem hotelu, k dispozici máte také stále aktuální cestovní dokumenty, které obsahují letenky, ubytovací vouchery, cestovní smlouvu se všemi zakoupenými službami a číslo pojištění, informace o odletu a příletu, důležité kontakty včetně kontaktů na delegáty v destinaci, mapu okolí, tipy na výlety, informace o autopůjčovnách, restauracích, kalkulačku měn, bohatý slovník a mnoho dalších užitečných a potřebných informací.

Tyto informace máte dokonce dostupné bez nutnosti internetového připojení v zahraničí. Aplikace si je jednoduše stáhne při prvním načtení vaší dovolené.

Přes tuto aplikaci si můžete také doobjednat doplňkové služby jako je cestovní pojištění Blue Comfort, a to ještě před vašim odletem na dovolenou nebo např. fakultativní výlety přímo v destinaci. Prostřednictvím této 1. české cestovní aplikace od CK Blue Style jste také v neustálém spojení s vašim delegátem v destinaci, kterého můžete v případě potřeby snadno a rychle kontaktovat.

Neváhejte využít také možnost sdílet svůj výběr dovolené nejen s rodinou, ale i s vašimi přáteli.

Budeme potěšeni, když využijete velmi jednoduchou možnost prostřednictvím této aplikace zhodnotit vaši dovolenou nebo nám zaslat nám jakékoliv vaše poznatky k této aplikaci, jelikož našim cílem je neustále služby zdokonalovat a poskytovat  vám tak precizní servis a to od prvního kontaktu s námi.

Vaše CK Blue Style

“Cestujte s tím, kdo se vyzná!”

What’s New

Version 2.3.14

Aktualizace zobrazení aplikace zakoupeného/zrušeného zájezdu
Optimalizace pro nová zařízení
Opravy chyb

App Privacy

The developer, SiteOne, s.r.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like