iPhone Screenshots

Description

BonusFlaş kart bilgileri, kampanyaları ve ödemeleri bir araya getiriyor!
BonusFlaş’a TCKN/müşteri numaranız ve parolanızla hemen giriş yapın, ekstra bonus/mil/indirim kazanacağınız yüzlerce kampanyaya katılıp tüm bilgilerinize anında ulaşın.
Parolanızı isterseniz kart şifrenizle BonusFlaş’tan saniyeler içinde oluşturabilir veya mevcut GarantiBBVA İnternet/Mobil parolanızla giriş yapabilirsiniz.
Katıldığınız kampanyaları takip edebilir, kampanyalarda kaçıncı adımda olduğunuzu görebilirsiniz. Karttaki günlük işlemlerinizi, alışverişlerinizi takip edebilir,ekstrenizi atlatabilir,işlemlerinize ekstra taksit alabilir, limitinizi artırabilirsiniz!
KAMPANYALAR VE FIRSATLAR
BonusFlaş’la yüzlerce kampanyaya, fırsatlara ve indirimlere ulaşabilir, kampanyalara ücretsiz olarak katılabilirsiniz.Alışverişlerinizden önce BonusFlaş’tan giyim, akaryakıt, market, seyahat, turizm(otel ve konaklama), yeme/içme, teknoloji, aksesuar ve daha birçok sektördeki fırsatları ve indirimleri görüntüleyip bol ödül kazanabilirsiniz.
BonusFlaş’la kampanyaları bulmak çok kolay.Tek yapmanız gereken ‘Kampanya Ara’ya istediğiniz markanın, sektörün ya da alışveriş merkezinin adını yazmak.
KART BİLGİLERİ
BonusFlaş’ta GarantiBBVA kartlarınızın güncel işlemlerini ve ekstrelerinizi görüntüleyebilir, anında borç ödeyebilirsiniz. (Bonus, Shop&Fly, Miles&Smiles, American Express, Money, Flexi Kredi Kartları, Paracard)
Güncel Bilgiler’de Taksitli Nakit Avans veya Nakit Avans kullanabilir, nakit ihtiyacınız için çözüm bulabilir, uygun işlemlerinizi “İşlem Taksitlendir/Ertele” butonuna basarak taksitlendirebilirsiniz.
ÖDEMELER
Alışveriş yaptığınız e-ticaret sitelerinde kart bilginizi vermeden GarantiPay’i seçin, BonusFlaş’a parolanızı girerek güvenli ve hızlı bir şekilde işleminizi tamamlayın.
Farklı banka kartlarınızı BonusFlaş’a ekleyebilir, GarantiBBVA veya eklediğiniz kartlarınızla İstanbulkart yüklemelerinizi yapabilir, İstanbulkart’ınızın güncel bakiyesini görüntüleyebilirsiniz.
Faturalarınızı ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilir; doğalgaz, su, elektrik, cep telefonu, internet faturası ödemelerinizi kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell,Vodafone,Türk Telekom faturalarınızı ödeyebilirsiniz.
BP’de Araçta Ödeme ile BP istasyonlarında akaryakıt ödemelerinizi aracınızdan inmeden kolayca yapabilirsiniz. Dilediğiniz tutardaki dizel, benzin akaryakıt alımlarınızı tamamlayabilirsiniz.
3D Secure-Mobil Onay ile e-ticaret ödemelerinizi SMS ile gelen 3D Secure Şifresi ile onaylamak yerine BonusFlaş’tan tek dokunuşla onaylayabilirsiniz.
MTV ödemelerinizi BonusFlaş’tan yapmak için tek yapmanız gereken Ödemeler alanından Motorlu Taşıt Vergisi’ni seçerek plakanızı girmek ve ödemeyi tamamlamak!
BANA ÖZEL
Harcama Kontrol’den istediğiniz kredi kartı için tutar girerek tüm harcamalarınızı kontrol altına alabilir, harcamalarınızı takip edebilirsiniz.Ekstreniz, aylık toplam harcamanız belirlediğiniz tutara geldiğinde, kullanılabilir limitiniz belirlediğiniz tutarın altına düştüğünde BonusFlaş size haber verir.Market, giyim/aksesuar, akaryakıt, yeme/içme, ev/dekorasyon sektörlerindeki aylık harcamalarınıza farklı tutarlar belirleyebilirsiniz.
DAHA FAZLASI
Olumsuz sonuçlanan uygun kart başvurunuzun detaylarını Bonus Check-up’tan takip edebilir, iyileştirici aksiyon önerilerimizi görüntüleyebilirsiniz.
Hangi kanaldan başvurmuş olursanız olun kredi kartı ve Paracard başvuru takibinizi BonusFlaş’tan yapabilir, kartlarınızın teslimat adresini görebilir, teslimat adresini değiştirebilirsiniz. PTT/Kurye takip numarası ile kartınızın nerede olduğunu görebilirsiniz.
Kartınızı kaybettiğinizde ya da çaldırdığınızda hızlıca hemen ya da 24 saat geçici olarak kapatıp yenileyebilirsiniz.
Ayarlar’dan “Kart Bilgilerimi Parola Girmeden Göster”i açarak kullanılabilir kart limitinizi, dönem harcama tutarınızı ve hesap bakiyenizi parola girmeden görüntüleyebilirsiniz.
BonusFlaş’ı ücretsiz indirin, kartlarınızın kontrolü size geçsin!

What’s New

Version 3.8.1

BonusFlaş’ı geliştirmeye devam ediyoruz!

Performans iyileştirmeleri ile BonusFlaş’ı sorunsuzca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için çok değerli, App Store’dan bizi değerlendirebilirsiniz.

Ratings and Reviews

4.7 out of 5
1.7K Ratings

1.7K Ratings

z@hy ,

good

nice

,/!&28;&2@19 ,

English

I need a English version of this app
I can’t finde the language setting !

Marvin.sl ,

Fantastic

prospective application! You can use all platforms. It's really good idea for mobile payments! No bugs! All is simple but made with very high quality!

App Privacy

The developer, T. Garanti Bankasi A.S., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Location
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

Finance
Finance
Finance

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance