Screenshots

Description

Artıway, AliExpress ve Trendyol gibi popüler online mağazalardan alışverişlerinizde harcadığınız paranın bir kısmını size iade eden bir nakit para iadesi hizmetidir.

Nasıl Çalışır?
Artıway uygulamasında gördüğünüz mağazalar Artıway’e sağladığı hizmet kolaylığından dolayı bir hizmet bedeli öderler. Artıway’de bu kazancını kullanıcıları ile paylaşır ve sizin alışverişlerinizden nakit kazanmanızı sağlar.

AliExpress’ten online alışverişlerinizde para ve zamandan kazanın. Dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz. Mağazalardaki indirimler ve promosyonlardan tüm yıl boyunca faydalanın. Artıway üzerinden yapacağınız alışverişlerden nakit iadesi sayesinde daha karlı çıkarsınız. Burada AliExpress’te kullanabileceğiniz kupon kodlarını da bulacaksınız.

AliExpress’e ilaveten, uygulamamızda giyim, ayakkabı, elektronik ve birçok farklı kategoriden mağaza bulacaksın. Yapman gereken tek şey ilgilendiğin kategoriyi “Mağazalar” sekmesinden seçmek. Mesela “indirimli telefonlar” ile ilgileniyorsan, “Öneriler” sekmesine geçerek “Fırsatlar”a veya “Bonus Artışı”na göz atabilirsin. “Kuponlar” sekmesinde en sevdiğin mağazalardan kupon kodlarına ulaşabilirsin. “Favoriler” sekmesinde en sevdiğin mağazaları bulacaksın.

Alışverişlerini Artıway Uygulaması üzerinden gerçekleştirerek tüm alışverişlerinden kazançlı çık!

What’s New

Version 3.3.0

1. Bazı problemler giderildi.
2. Daha iyi kullanıcı deneyimi için genel optimizasyon yapıldı.
3. Uygulama iPhone X için optimize edildi.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Information

Seller
Suomen Ostohyvitys Oy
Size
24.5 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like