BookVAR 4+

Anton Smolin

    • Free

Screenshots

Description

BookvAR – альтернативний інструмент освіти. Цей АR додаток спрощує, але разом з тим оптимізує та робить процес навчання цікавішим.
Тільки уявіть: учень або вчитель наводять смартфон / планшет на сторінку в книзі і навчальний матеріал оживає. За допомогою АR технологій додаток відтворює різні експерименти, процеси і процедури максимально наближено до реального життя, а також дає можливість користувачу керувати подіями. Таким чином учні стають не просто спостерігачами, а активними учасниками процесу.
Використання додатку BookvAR пробуджує у дітей інтерес. Під час процесу навчання крім статичних малюнків в книзі, з'являються 3D об’єкти, живі анімації й це приваблює як дошкільнят, так і старшокласників.
Більш того завдяки додатку спрощується подача складного матеріалу, адже він дозволяє наочно продемонструвати учням різні експерименти, процеси та процедури.
Для використання додатку потрібні лише смартфон або планшет та книга. Таким чином слабка матеріальна база для навчання чи відсутність можливості відвідувати школу не є проблемою. Користувач лише за допомогою телефону у будь-якому місці та в будь-який час може отримати необхідні знання, перевірити їх на практиці та закріпити.
Завантажую додаток та пізнавай світ легко й цікаво!

What’s New

Version 1.28

- Оновлено деякі елементи інтерфейсу
- Виправлені дрібні баги

App Privacy

The developer, Anton Smolin, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education