iPhone Screenshots

Description

Borsacepte, Yapı Kredi Yatırım’ın ulusal ve uluslararası piyasada alım satım yapılan, piyasaların takip edildiği, uzman analizleri, video yorum ve al-sat önerilerinin bulunduğu mobil uygulamasıdır.

Online Analist şifresi ile giriş yapıldığında anlık olarak piyasa verilerini takip edebilirsiniz.
“Sayfam” bölümünde kendi oluşturacağınız hisselerden ve menkul kıymetlerden oluşan size özel takip listenizi oluşturabilirsiniz. İlgili hisse üzerine tıkladığınızda detay, grafik ve ilişkili haberlere ulaşabilir, fiyat alarmı kurabilirsiniz. Hisse yanında yer alan Borsacepte görseline tıkladığınızda ise alım-satım ekranlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.
“Piyasalar” bölümünde BİST, En çok düşen ve yükselen hisse senetleri, Dünya Endeksleri, serbest piyasa döviz, Pariteler, TC Merkez Bankası kurları, BİST bono piyasası verileri, Eurobondlar ve spot piyasaları takip edebilirsiniz.
“Araştırma” bölümünde Dünya ve Türkiye piyasalarına ait en son haberlere gerçek zamanlı olarak kolayca ulaşıp takip edebilirsiniz. Uzman ve analistlerimizin hazırladığı araştırma raporları ve teknik al-sat’a ulaşabilirsiniz.
“Borsacepte” bölümünde hisse ve VIOP portföyünüzü, bakiyenizi görüntüleyebilir,alım-satım emri verebilir, daha önce verilen emirler üzerinde değişiklik ve iptal yapabilir, zincir emir bağlayabilirsiniz.
Bu bölümden işlem yapabilmek için Online Analist şifresiyle giriş yapmanız gerekmektedir.
“Tradebox” bölümünde uluslararası birçok borsada; hisse senedi ve vadeli işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçek zamanlı piyasa verileriyle ile gerçekleştirebilirsiniz.

What’s New

Version 1.8.8

- Yasal düzenlemeler yapıldı.

Ratings and Reviews

2.3 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

Information

Seller
YAPI KREDI YATIRIM MENKUL DEGERLER ANONIM SIRKETI
Size
9.1 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like