Screenshots

Description

2019 yılında kurulan Boutique6, kadınların kısa sürede vazgeçilmezi haline gelen bir online hazır giyim markasıdır. Kaliteli ve yerli ürünleri, ulaşılabilir fiyatları ve evrensel moda yaklaşımı Türkiye ve dış pazarlarda yoğun ilgi görmesini ve kategorisinde sektörün liderleri arasında yer almasını sağlamıştır.


Kurulduğu günden bu yana hedeflerini her zaman bir üst seviyeye taşıyan Boutique6, yılların tecrübesi ve sadık müşteri kitlesinin talepleri doğrultusundan kendi tasarımlarını üretmeye ve müşteriyle buluşturmaya başlamıştır.


Jean modellerinden elbise çeşitlerine, dış giyimden ev şıklığına, pijama modellerinden spor kıyafetlerine uzanan geniş ürün yelpazesiyle Boutique6, sezonlardan bağımsız, hem trend hem de fonksiyonel parçalar sunarak her genç kadının gardrobunda yer edinmeyi hedefliyor.Güvenli Alışveriş
boutique6online.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. boutique6online'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

Kalite ve Orjinallik Garantisi
Satılan her ürün boutique6online.com’un güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında boutique6'nın özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.


En İyi Müşteri Deneyimi
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan boutique6online müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

What’s New

Version 1.1

Güvenlik Güncelleştirmeleri

App Privacy

The developer, Bestami ARACI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like