Budget Türkiye 4+

OTOKOÇ OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

Designed for iPhone

    • 3.0 • 1 Rating
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Türkiye'de Budget Haziran 2007 tarihinden itibaren Koç Holding şirketlerinden Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi A. Ş. çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Amacımız hızla büyüyen araç kiralama sektöründe, kaliteli hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirerek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, lider marka olmaktır.

Adımızdan da anlaşılacağı gibi bizler her zaman kendimizi, ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye adamış bulunmaktayız. Şimdi de her şeyin kontrolünün altında olmasını sağlamak ve bütçenden tasarruf etmene yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, her şey dahil ücretlerimiz, ön ödeme seçeneklerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetindeyiz.

Kiraladığın araçla ilgili herhangi bir endişe duymaman için tüm araçlarımız, her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte ve temizlenmektedir. Filomuzu sürekli olarak yenilediğimizden düşük fiyatlara en son model araçları kullanıyor olacaksın.

Kiralama ihtiyaçların ne olursa olsun, hizmetindeyiz.

What’s New

Version 1.0.8

Eşsiz araç kiralama deneyimini mükemmelleştirmek için güncellemeler ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

uber platinum user ,

The live support button takes you to Avis instead of Budget 🤦🏻‍♂️

Non of the past Reservations is showing on the app or account, the contact number is incorrect, and if you get the correct number from google and called, if you chose English customers service option, no one will answer you and the call will drop 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

App Privacy

The developer, OTOKOÇ OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ A.Ş., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Financial Info
  • Location
  • Contact Info
  • Identifiers
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel