iPhone Screenshots

Description

YEPYENİ BİR OTOMOBİL ALIM SATIM DENEYİMİ SUNMAK ve OTOMOBİL ALIM SATIMINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN BURADAYIZ!

Binlerce ilan arasında dolaşmaya ya da onlarca kişi ile görüşmeye son.
Bulur, kullanıcıların otomobil alım satım deneyimini binlerce ilan arasında kaybolmadan, nasıl daha keyifli hale getirebiliriz düşüncesiyle ortaya çıktı.
Bulur’da, Türkiye’de bir ilk olacak olan ikinci el otomobil alım satımının yanı sıra sıfır otomobillerin de alım-satımı yapılıyor. Sıfır otomobil satın almak isteyen kullanıcılar, vaktinin çoğunu Yetkili Satıcıları gezmeye harcamıyor; onlara Bulur üzerinden ulaşarak otomobiline hızlı ve kolay bir şekilde sahip oluyor.
Akıllı algoritmaları ile kullanıcıların otomobil alıp satmaya karar verdiği ilk andan itibaren yanında olan Bulur, kullanım ihtiyaçlarına göre otomobil önerisi veriyor; otomobilini satmak isteyenlerin fiyatlandırmasını ise piyasa koşulları ve otomobilin durumuna göre sürekli öğrenen yapay zeka, Otomobil Fiyatlama Motoru Carwizz, ile yapıyor.
Aynı zamanda Bulur üyeleri, “Oto Rehber” ile kapsamlı makalelere, test sürüşlerine, ulaşabiliyor; “Bir Bilene Sor” forum alanında otomobille ilgili aklına gelen soruları sorabiliyor, yorumları okuyabiliyor ve hatta otomobil uzmanları ile görüşebiliyor.
Bir Anadolu Grubu markası olan Bulur, Anadolu Grubu’nun otomotiv alanındaki tecrübesini ve gücünü de yanına alarak, otomobil almak ve satmak isteyenleri yepyeni bir iş modeli ile bir araya getiren bir portal sunuyor.
• Bulur Tamamlayıcı Ürünler ve Hizmetler
Bulur’u rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden bir diğeri de otomobil alım satımının her aşamasına dokunarak kullanıcılara kolaylık sunan Tamamlayıcı Ürünler. Bulur üyeleri Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla işbirliği içerisinde olan Bulur’da kredi, sigorta, kasko ve Car Care hizmetlerinden faydalanabiliyor. Bulur ekibi, otomobil alım satımında toplulukları buluşturan tek portal olmak için Tamamlayıcı Ürün ve Hizmetlerine her geçen gün yenilerini ekliyor.
Bulur, hem sıfır kilometre ve İkinci el otomobil satan kurumsal kullanıcılara hem de bireysel kullanıcılara sunduğu kullanıcı dostu arayüz ve gelişmiş teknolojilerle otomobil alım satım sürecini tamamen dijitalleştirerek, geleneksel otomobil alım-satım sürecine meydana okuyor.
• Neden Bulur?
Bulur’a gelen kullanıcılar, vitrinlerde bulunan binlerce ilanı dolaşmak zorunda kalmadan, Bulur’a nasıl bir otomobil istediğini belirtir ya da satmak istediği otomobilin bilgilerini ekler ve sonrasını Bulur halleder. Nasıl mı? Kullanıcıların alım-satım deneyimini daha keyifli hale getirmek isteyen genç ve dinamik bir ekip ile! Bulur’un akıllı algoritması sayesinde en uygun alıcı ve satıcılar eşleşir, teklifler verilir ve alım-satım işlemlerini tamamlanır. İşte bu kadar!

What’s New

Version 1.1.3

Kullanıcılarımızdan gelen yorumlar doğrultusunda uygulamamızı iyileştirmeye devam ediyoruz.
Küçük hata düzeltmeleri yapıldı.
Ve bayilerimize özel, ekranlarımız yenilendi, artık bayilerimiz her an, her yerden en iyi tekliflerini sizlere sunabilecekler.
Bize ulaşarak yaptığın yorumlar için teşekkür ederiz.

App Privacy

The developer, Celik Motor Ticaret Anonim Sirketi, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

Travel
Travel
Business
Lifestyle
Business
Lifestyle

You Might Also Like

Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle