Screenshots

Description

İlk önce www.btch.org.tr yi (www.bursatarihicarsivehanlarbirligi.com) yaptık.

1500'den fazla fotoğraf ve yüz bin kelimeden fazla içerik ile Bursa'yı btch.org.tr'ye sığdırdık.
Bursa Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesini (Kapalı Çarşı, Kozahan,...) içine koyduk.

Çarşıdaki dükkanları açtık, bilgilerini paylaştık.

www.btch.org.tr çalışmamız çok kısa sürede başta Bursa Valiliği olmak üzere, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Osmangazi Belediyesi, Nilüfer Belediyesi ve oteller başta olmak üzere birçok kamu ve özel kurum tarafından takdir edildi, desteklendi. Yine başta Bursa Büyükşehir Belediyesi olmak üzere 40'dan fazla kamu ve özel kurum web sitelerine sitemizin linkini ekledi.

Bu durum bizi motive etti ve yön verdi. Biz de Bursa'dan sadece bilgi değil Bursa'nın meşhur ürünlerinin ve Tarihi Çarşı'daki dükkanların ürünlerinin de sunulduğu ve online olarak satın alınabildiği bir çalışma yapmaya karar verdik.

İşte böylece www.bursahatirasi.com doğdu.

Tedarikçilerin seçimi süreci çok önemliydi ve en uzun süren aşamamız oldu. En kaliteli ürünü, en hesaplı olarak sunan, hızlı, çeşidi çok olan, kendini sürekli yenileyen ve tecrubeli, satış sonrası desteği kuvvetli olan tedarikçileri uzun çalışmalardan sonra belirledik.

Kestane şekerinde "Kafkas" ve "Kardelen", peştemal ve hamam ürünlerinde "Peştemalci Levent", havluda "Osmanlı Havlu", ipekte "Bursa İpek", bıçakta "Pirge", Karagöz ve Hacivat ürünlerinde "Hacivat Antique", Bursa kitaplarında "Bursa Büyükşehir Yayınları" tedarikçilerinde karar kıldık ve anlaşmalar yaptık.

www.bursahatirasi.com dan Bursa'nın meşhur ürünlerini güvenle online satın alabilirsiniz. Bursa Sheraton Otel, Uludağ Üniversitesi ve Bursagaz öyle yapıyor.

İsterseniz 7 Gün 24 saat telefonla da sipariş verebilirsiniz.

Telefonla sipariş için numaramız; 0 224 222 8 111

Satın alacağınız ürünlerden şimdiden memnun olmanızı dileriz. Memnun kalmadınız mı? (Pek mümkün değil ama) Sorun değil, ürün bizim ürünümüzdür, sorgusuz iade alırız.

İyi alışverişler!

Siparişlerinizin çıkış kaynakları DEPOLARIMIZ

What’s New

Version 8.0

- Performans arttırıldı.
- Bildirim gönderme sistemi yapıldı.

App Privacy

The developer, medyax, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

Shopping
Shopping
Utilities
Health & Fitness
Lifestyle
Business

You Might Also Like

Productivity
Finance
Business
Business
Finance
Finance