Snímky obrazovky

Popis

BusinessReport Mobile CRM (BRMobile) je off-line mobilný klient pre softvér BusinessReport CRM. Aplikácia je určená predovšetkým pre tých, ktorí uprednostňujú CRM riešenie typu on-premise (t.j. databáza beží a dáta sú uložené na vašom serveri) hlavne kvôli širokej funkcionalite a možnosti integrácie na váš terajší ERP systém - samozrejme s možnosťou pripojenia mobilných zariadení.

Základné vlastnosti BRMobile CRM:
• Správa kontaktov – evidencia základných informácií o vašich zákazníkoch, dodávateľoch alebo ďalších firmách, spoločnostiach a ich kontaktných osobách. Dôležité informácie súvisiace s kontaktom máte dostupné v jednom náhľade. Pokiaľ je BusinessReport integrovaný s vašim ERP systémom, máte vo svojom zariadení dostupné aj užitočné informácie o obratoch, pohľadávkach či ratingu vašich zákazníkov.
• Aktivity – môžete evidovať a plánovať všetky svoje stretnutia, e-maily, telefonáty, úlohy alebo iné typy aktivít. Dokážete priradiť aktivitu inému používateľovi, využívať GPS pri zápise záznamu o stretnutí, importovať hovory alebo SMS a pod.
• Obchodné prípady – sledujte všetky svoje obchodné príležitosti, ponuky alebo zákazky v náväznosti na firmy, kontakty, produktové skupiny a pod.
• Zariadenia – informácie o všetkých zariadeniach alebo strojoch ktoré ste dodali nebo ich spravujete u vašich zákazníkov vrátane záruk alebo servisnej histórie. Veľmi užitočná pomôcka hlavne pre dodávateľov strojov a technológií.
• Servis – všetky servisné požiadavky zákazníkov na jednom mieste. Opravy, údržba, inštalácie alebo iné typy požiadaviek so všetkými súvisiacimi informáciami. Pracovné výkazy je možné ukončovať podpisom zákazníka s následným vytvorením a odoslaním PDF súboru po synchronizácii.
• Dokumenty – pridajte fotky, dokumenty alebo iné typy príloh k svojím firmám, kontaktom, obchodným prípadom, zariadeniam alebo servisným hláseniam.

Stiahnite a vyskúšajte si BusinessReport CRM ako voľné DEMO! Viac informácií aj na našom webe!

Dôležité upozornenie:
• Niektoré funkcie (nastavenia, synchronizácia so serverom, vytváranie PDF pracovných výkazov, import faktúr z ERP systému, prepočet finančných bilancií ...) nie sú v demo verzii dostupné alebo plne funkčné, pretože vyžadujú prístup k službám základnej verzie BusinessReport.
• Aplikácia je k dispozícii v slovenskom, českom a anglickom jazyku. Iné jazykové verzie môžu byť doplnené priamo používateľom v základnej verzii BusinessReport CRM.
• Mobilná aplikácia je zdarma. Pripojenie k hlavnej databáze základnej verzie BusinessReport CRM je možné iba cez existujúci prístupový účet používateľa a synchronizačný server BRMobileSync.

Novinky

Verzia 3.14

- priamy prístup k dokumentom
- malé vylepšenia a fixácia chýb

Dôležité: Ak ste používali predchádzajúce verzie ako DEMO, pred inštaláciou tejto najnovšej verzie odstráňte starú aplikáciu a potom znova vytvorte demo databázu s novou štruktúrou.

Ochrana súkromia v apkách

Vývojár EasySoft spol. s r.o. neposkytol spoločnosti Apple podrobnosti o svojich zásadách ochrany súkromia a o zaobchádzaní s údajmi. Viac sa dozviete v pravidlách ochrany súkromia vývojára.

Žiadne podrobnosti o ochrane údajov

Vývojár musí pri odoslaní nasledujúcej aktualizácie poskytnúť podrobnosti o ochrane osobných údajov.

Podporuje

  • Rodinné zdieľanie

    Ak povolíte Rodinné zdieľanie, túto aplikáciu bude môcť používať až šesť členov rodiny.

Viac od tohto vývojára

Mohlo by sa vám páčiť