Zrzuty ekranu

Opis

Skala BVAS to narzędzie w formie kwestionariusza, służące do pomiaru nasilenia chorób z grupy zapalenia naczyń. BVAS/WG jest skróconą wersją tej skali. Stosuje się ją do oceny aktywności ziarniniaka Wegenera.

Prezentowana bezpłatna aplikacja to wygodny sposób na skorzystanie ze skali BVAS/WG, w dowolnym momencie, bez konieczności wypełniania drukowanych formularzy. Układ aplikacji odzwierciedla budowę kwestionariusza. Składa się z 9 głównych modułów (oraz dodatkowego „Inne”), które odpowiadają grupom narządów i układów. W każdej grupie wymienione są objawy chorobowe. Można im przypisać odpowiednio 1 lub 3 punkty (1 to tzw. mały objaw, 3 - duży objaw).

System automatycznie wprowadza punktację i dokonuje obliczeń. Wystarczy przy każdym z objawów wybrać jedną z dwóch możliwości - „przetrwałe” lub „nowe/pogorszone”. Otrzymany na tej podstawie wynik składa się z dwóch części. Pierwsza to liczba objawów w poszczególnych kategoriach (duże nowe/pogorszone, małe nowe/pogorszone, duże przetrwałe i małe przetrwałe). Druga część wyniku to ocena aktualnego stanu choroby, według następującej skali: ciężka/zaostrzenie, ograniczona/zaostrzenie, stan stabilny, remisja.

Co nowego

Wersja 1.3

Dostosowanie do iPhone X.

Informacje

Sprzedawca
LEKSEEK POLSKA SP Z O O
Wielkość
11.9 MB
Kategoria
Medical
Zgodność

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Języki

English, Polish

Wiek
You must be at least 17 years old to download this app.
Frequent/Intense Medical/Treatment Information
Prawa autorskie
© 2018 LekSeek Polska
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka