צילומי מסך

תיאור

האפליקציה תעזור לכם להתעדכן בכל מה שקורה בכרטיסי האשראי שלכם בכאל - ויזה, מסטרקארד ודיינרס, לבצע פעולות בעצמכם, וליהנות מהטבות.
מהיום, יהיה לכם יותר קל לצפות בעסקאות שעשיתם בארץ ובחו"ל, כולל זיכויים ועסקאות בתהליך קליטה, לשנות את מועד החיוב, להגדיל את מסגרת האשראי בכאל, לשלוט בפריסת החיובים שלכם, לעצור הוראות קבע, לבקש הלוואה, לצפות בקוד הסודי, לחפש עסקאות, לבטל כרטיסים אבודים ועוד...
הנה תזכורת לכל הדברים הטובים שתמצאו באפליקציית כאל:
• האפליקציה החדשה מעדכנת את המידע שלכם כל הזמן. יש בה מידע מפורט על כל כרטיסי כאל שיש לכם, לא משנה אם זה כרטיס של ויזה, מסטרקארד או דיינרס, כרטיס בחיוב מיידי (דיירקט או דביט) או כרטיס עם חיוב נדחה. באפליקציה תוכלו למצוא גם את כרטיסי CalChoice בהם בוחרים כמה לשלם בכל חודש.
• מה תוכלו למצוא בפירוט העסקאות? את כל ההוצאות שלכם בארץ ובחו"ל, כולל כאלה שעשיתם ממש הרגע. ראיתם עסקה עם חיוב מוזר או ששם בית העסק לא מצלצל לכם מוכר? תהיו רגועים, אפשר למצוא באפליקציה את פרטי העסקה בקלות עד שנה וחצי אחורה.
• רוצים לדעת כמה סה"כ חויבתם בחשבון הבנק שלכם בחודש מסוים? גרף הוצאות חודשי, הכולל את כל מועדי החיוב, מכל כרטיסי האשראי וכל החיובים המידיים (משיכות מזומן, עסקאות בחו"ל, עסקאות באינטרנט) מחכה לכם בעמוד הבית. תוכלו לצפות בסכומים שחויבתם מהחשבון עד 6 חודשים אחורה!
• חייבים לפרוס את החיוב החודשי לתשלומים? נכון! גם זה סופר-כאל! תכננו לכם תהליך קצר וידידותי מאוד שבו אתם שולטים במספר התשלומים ובהחזר החודשי.
• יודעים אחרי מי הכי שווה לעקוב בימים אלה? נכון, אחרי מסגרת האשראי שלכם. באפליקציה החדשה כל כך פשוט לראות כמה מסגרת פנויה יש לכם ובכמה השתמשתם.
• יש לכם הוראת קבע שאתם צריכים לעצור? גם זה כאל! לא צריך להתקשר לנציג, הכל באפליקציה.
• צריכים הלוואה? הכנו באפליקציה תהליך פשוט ומהיר שבו תוכלו לבקש הלוואה מתי שתרצו.
• מכירים את התוכנית "חיוב חודשי קבוע"? מי שמצטרף אליה יכול להגדיר את סכום החיוב החודשי שלו בכל חודש, כדי שלא יהיו הפתעות במועד החיוב. באפליקציה תוכלו לשנות את הסכום שבו תחויבו, להקטין או להגדיל אותו, לפי מה שמתאים לכם.
• אבד או נגנב לכם הכרטיס? קורה... באפליקציה תוכלו לחסום את הכרטיס באופן קבוע או זמני. חסמתם את הכרטיס באופן קבוע? אוטומטית נשלח לכם כרטיס חדש. חסמתם את הכרטיס באופן זמני והצלחתם למצוא אותו? מעולה! תוכלו להפעיל את הכרטיס מחדש דרך האפליקציה.
• הכרטיס שלכם נפגם או נשחק? לא נורא, מדווחים על זה באפליקציה וכרטיס חדש ותקין יישלח אליכם.
• האפליקציה שלנו לא רק יפה, היא גם נורא חכמה. כמה אפליקציות אתם מכירים שיש להן תובנות? תובנות על חיובים חריגים בהוראות קבע, על זיכויים שקיבלתם, על הקניות שלכם באינטרנט במט"ח על סכומי משיכות מזומן שלכם ועוד ועוד..
• יש באפליקציה עוד המון פלוסים, אבל יש פלוס בולט במיוחד – כפתור הפלוס, שם תמצאו את כל הפעולות שאפשר לעשות באפליקציה. ואם לא מצאתם את מה שאתם מחפשים, תוכלו לחפש כל דבר בחיפוש המהיר בתפריט הראשי. תוכלו להקליד מילות חיפוש או להגיד אותן! האפליקציה שלנו תשמח להקשיב לכם.
• לסיום, נספר לכם, שבאפליקציה תמצאו את כרטיסי המועדונים שלנו בכאל, למשל - פלייקארד, שופרסל, יש, פאוארקארד, פמילי 365, דיינרס אקסטרה, H&O, מיילס אנד מור, שווה, הייטקזון, יחד, כאל פיקסנט ועוד, וגם את כרטיסי הבנקים שיש לכאל הסדר עימם, כמו דיסקונט ומרכנתיל, איגוד, יהב, מזרחי, הבינלאומי הראשון, פא"גי, בנק ירושלים, U בנק, HSBC, אוצר החייל והפועלים.
אגב, אנחנו פתוחים לביקורות – אם מצאתם תקלה או שאתם מרגישים שמשהו חסר לכם באפליקציה? תשלחו לנו מייל ל - Cal.app@icc.co.il
אנחנו פתוחים גם למחמאות ופירגונים, מוזמנים לכתוב לנו כתגובה בחנות האפליקציות.

מה חדש

גירסה 4.2.6

יש כאן גרסה עם מלא חידושים! עם IOS14 אתם יכולים להשתמש בוידג'ט שלנו כדי לצפות בחיוב הקרוב, וגם ליהנות מ 3D touch – לחיצה ארוכה על האייקון של האפליקציה ויש לכם קיצורי דרך למקומות שראינו שהכי חשובים לכם כמו חיפוש עסקאות והקוד הסודי. אם כבר קוד סודי- תיקנו כמה באגים בתהליך כדי שיהיה לכם נוח יותר, תבדקו אותנו :)
מה עוד חדש? הוספנו אפשרות לשינוי כתובת למשלוח דואר, וגם את היכולת להפעיל כרטיס חדש. ותזכרו - אם נתקלתם בתקלה או מרגישים שמשהו חסר לכם באפליקציה בבקשה תכתבו לנו למייל cal.app@icc.co.il

דירוגים וביקורות

2.8 מתוך 5
27 דירוגים

27 דירוגים

sal tawil ,

Customer

I want to use app in English
Thank you

תשובת המפתח ,

Hi, we currently don't have the app in English but you can call our representatives at our call center and they'll be happy to help you Sunday-Thursday between 8:30-16:00.

Thanks, Cal's app team.

DayTrader5 ,

חידוש מרענן, עם באג

העיצוב החדש של האפליקציה מרהיב ונוח.
באג: עסקאות עתידיות (לחודש הקרוב למשל) מוצגות ללא ההנחה, דבר שמעוות את גובה החיוב העתידי.

תשובת המפתח ,

הי, תודה רבה על הפידבק. חלק מההנחות ניתן לראות בעסקאות עתידיות. נשמח שתפרט לנו לאילו הנחות כוונתך, ניתן לשלוח לנו לכתובת המייל שלנו: cal.app@icc.co.il

matsuel ,

Either crashes or does not work most of the time

Either crashes or does not work most of the time.
What is wrong with you CAL.
You used to be proud of the app.
Now it mostly doesn’t work.
I have to use your partially functional website instead.
Get your act together

פרטיות היישום

החברה המפתחת, Cal - Israel Credit Cards LTD, ציינה שנוהלי הפרטיות של היישום עשויים לכלול טיפול בנתונים כפי שמתואר בהמשך. לקבלת מידע נוסף, ניתן לעיין בעמוד מדיניות הפרטיות של המפתח.

נתונים שמקושרים אליך

יתכן שהנתונים הבאים ייאספו ויקושרו אל זהותך:

  • מזהים

נתונים שלא מקושרים אליך

יתכן שהנתונים הבאים ייאספו אך לא יקושרו אל זהותך:

  • נתוני שימוש
  • אבחון

נוהלי הפרטיות עשויים להשתנות, לדוגמה, בהתאם לתכונות שהינך משתמש/ת או לגילך. מידע נוסף

מידע

מוכר
Israel Credit Cards ltd
גודל
73.5 מ״ב
קטגוריה
פיננסים
תאימות

דרושה גרסת iOS 10.0 ואילך. מכשירים נתמכים: iPhone, ‏iPad ו‑iPod touch.

שפות

אנגלית

דירוג לגיל
4‏+
זכויות יוצרים
מחיר
ללא תשלום

תומך ב-

  • ״שיתוף משפחתי״

    עד שישה בני משפחה יוכלו להשתמש ביישום זה כאשר ״שיתוף משפחתי״ מופעל.

עוד ממפתחים אלו