Screenshots

Description

PATOGU
Taupydami savo klientų laiką pasirūpinome, kad visas paslaugos užsakymo procesas būtų aiškus ir patogus. Kadangi užsakymai priimami elektroniniu būdu, juos galima atlikti bet kurioje pasaulio vietoje ir bet kuriuo paros metu.

TIKSLU
Taupome savo klientų pinigus, todėl aiškiai nurodome paslaugų atlikimo kainas ir netaikome jokių papildomų mokesčių. Dar prieš patvirtinant užsakymą bus galima sužinoti galutinę sumą, o apie bet kokius proceso metu atsiradusius pakitimus nedelsdami informuosime.

PATIKIMA
Patikimą vardą užsitarnavusi įmonė CAPITAL garantuoja geriausius darbo rezultatus. Kryptingai suformuota profesionalių meistrų komanda net ir pačius smulkiausius vidaus apdailos darbus atliks kokybiškai ir sutartu laiku.

PASLAUGOS UŽSAKYMAS
1. Išsirinkę paslaugą (-as), spauskite paslaugos puslapyje esantį mygtuką „Užsakyti“. Puslapio viršuje matysite informaciją apie užsakytų paslaugų kiekį ir kainą bei mygtuką „Užsakyti“.
2. Jei būsite neprisijungę prie sistemos, puslapio viršuje taip pat matysite mygtuką „Jungtis / registruotis“.
3. Kai išsirinksite visas norimas paslaugas, spauskite puslapio viršuje esantį mygtuką „Užsakyti“ ir pateksite į „Užsakymo“ langą.
4. Jei būsite neprisijungęs prie sistemos, Jums reikės pasirinkti paslaugos atlikimo vietą ir pažymėti, ar bus reikalinga prekių pirkimo paslauga.
5. „Užsakymo“ lange pakoregavę (jei reikalinga) pasirinktų paslaugų kiekį, rezervuokite laiką meistro atvykimui ir spauskite „Patvirtinti paslaugas ir laiką“.
6. Pateksite į „Prisijungimo“ langą, kur galėsite prisijungti (jei esate registruotas vartotojas ir turite prisijungimo slaptažodį) arba pirkti be registracijos. Registruotis taip pat galite su „Facebook“ ar „Google“ prisijungimu.
7. Pateksite į „Vaizdų pateikimo“ langą, kuriame galėsite (tačiau neprivaloma) pridėti nuotraukas vietos (-ų), kuriai suremontuoti reikalingas meistras.
8. Pasirinkę paslaugas, suvedę kontaktinius duomenis ir pridėję nuotraukas, būsite nukreipti į „Apmokėjimo“ langą. Galėsite pasirinkti mokėjimo būdą – apmokėti per savo el. bankininkystės sistemą arba meistrui atlikus paslaugas.
9. Patvirtinę užsakymą ir atlikę mokėjimą (arba tik patvirtinę užsakymą, jei prieš tai pasirinkote, kad už paslaugą atsiskaitysite meistrui), ekrane pamatysite užrašą „Užsakymas priimtas“.
10. Jūsų darbas baigtas – belieka sulaukti meistro.

What’s New

Version 1.0.6

Atnaujintas kategorijų sąrašas
Atnaujinti paslaugų matmenys

App Privacy

The developer, Capital Realty UAB, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like