Cari - Ön Muhasebe Sistemi 4+

TYGEA TEKNOLOJI ANONIM SIRKETI

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Bulut ortamında, her an ulaşılabilir ve güvenli...
Günümüz piyasasında tüm işlemlerimiz dijitalleşme yolunda. Bu yolda siz “CARİ ® ” kullanıcıları için ön muhasebenizi her an ulaşılabilir ve güvenli bir ortam olan bulut ortamına taşıdık. Bu sayede internet ortamının olduğu her noktadan ulaşabilir, şirketiniz ile ilgili faturalar, evraklar, ödeme hareketlerinizi bir tıkla ulaşabileceksiniz. Bu sayede değerli vaktinizi daha verimli kullanmanızı sağlayacaktır.

Kolay ve anlaşılır bir yapıda...
“CARİ ® ” kullanıcıları için menüler kolay ve anlaşılır bir yapıdadır. Ayrıca personel bulundurmanıza gerek kalmamaktadır. E fatura geçişi sayesinde online olarak faturanızı müşterinize kesebilir, kestiğiniz faturanızı paylaşabilir, firmanıza ait gelen e faturalarınızı anında görebilir, bu faturalar ile ilgili ödemelerinizi her an takip edebilirsiniz.

Verimli çalışmanızı sağlar...
Çeşitli ve esnek raporlamalar sayesinde günlük, haftalık, aylık raporlar alabilir, ürünleriniz ile ilgili stok durum bilgisini görebilir, ödemelerinizi vadesine göre yönetebilirsiniz. Kolay ve anlaşılır raporlar sayesinde daha verimli çalışmanızı sağlar.

Mali müşaviriniz ile entegreli...
Mali müşaviriniz ile entegreli çalışabilirsiniz. Mali müşaviriniz “CARİ ® ” sistemini ücretsiz kullanarak tarafınızca izin verilmesi durumunda firmanıza ait tüm faturalarınıza döküm halinde ulaşabilir, sizlerle evrak paylaşımında bulunabilir ve ay sonlarında evrak karmaşasından kurtulmuş olursunuz.

What’s New

Version 1.1

Bazi hatalar giderildi.

App Privacy

The developer, TYGEA TEKNOLOJI ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance