Carlife 4+

kolayCAR

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Carlife Rent A Car
Otomobiller, günümüzde bir noktadan, diğerine rahat ve sorunsuz ulaşım için hayati öneme sahiptir. Ancak iş ya da turizm gibi şehir değişikliği yapılan durumlarda, kişilerin her zaman kişisel araçlarını almaları mümkün olmaz.

Bu durumda yardımcı olan Malatya araç kiralama, şehirde kalacağınız süre boyunca sizlere uygun fiyatlı araçlar temin eder. Böylelikle herhangi bir zorluk ile karşılaşmadan şehir içerisinde kolay bir ulaşım elde edebilirsiniz.

Gerek acil gereksinimler, gerekse turistik amaçlarla yapılabilecek olan Malatya araç kiralama, size konforlu ve son model araç filoları ile hizmet vermektedir. Eğer Malatya’ya yeni geliyorsanız, iletişimi online sitemiz üzerinden yaparak bilgi vermeniz ve istediğiniz aracı talep etmeniz gerekir.

Ardından irtibat esnasında belirtilen araç, bahsetmiş olduğunuz tarihte, söylemiş olduğunuz noktaya gelecektir. Havaalanı ve otobüs terminaline kadar getirilebilen Malatya araç kiralama, size şehrin trafiğini çekmeden, ulaşım imkânı sağlar.

Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Malatya rent a car için öncelikle sizlerin iletişime geçmesi gerekir. Bu gerek telefonla, gerekse bizatihi kurumumuza gelerek yapılır.

İhtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi bildirdikten sonra, sizlere modern araç filolarımız gösterilir. Tüm otomobillerimiz son model olup, bakımları düzenli periyotlar ile yapılmaktadır. Aynı zamanda hijyen kurallarına da dikkat edilerek, her kullanım ardından detaylı bir temizliğe tabi tutulmaktadır.

Eğer araçları gözünüzle görmek isterseniz, size bu imkân sağlanmaktadır. Böylece Malatya rent a car araçlarının nasıl olduğunu görebilir, ardından seçenekler arasından kararda bulunabilirsiniz.

Arzu ettiğiniz aracı seçmeniz ardından, tarafınızla bir anlaşma yapılarak, araç size teslim edilir. Burada sizin ehliyetinizi ve Türkiye Cumhuriyet kimlik kartınızı göstermeniz kâfidir. Sözleşmede şu gibi hususlar yer alır:

Otomobilin hangi tarihte ve saatte kiralandığı. Otomobil kiralamanın ücreti. Otomobilin hangi tarihler yahut saatler arasında kiralandığı. Otomobilin hangi gün ve saat teslim edileceği.
Tüm anlaşma metnini okuduktan sonra, Malatya rent a car için sözleşmenin, ilgili alanına imzanızı atmanız gerekir. Sonrasında ise araç, anlaşmada zikredilen tarihlerde size teslim edilir. Burada tamamen bir kullanım özgürlüğü olduğu için, bu esnada yaptığınız eylemler de sorumluluğunuzdadır.

What’s New

Version 1.1.3

-Daha hızlı bir ara yüz.

App Privacy

The developer, kolayCAR, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

B2CarLease
Travel
Kar Rent A Car
Travel
Dailygo Rent A Car
Travel
724Rent
Travel
Hamadah Rent A Car
Travel
Hit Rent A Car
Travel

You Might Also Like

美景听听-全球景点讲解中文语音导游,博物馆中文导览,手机导游
Travel
Buenos Aires Travel Guide
Travel
Istanbul Travel Guide .
Travel
Textr eSIM: Mobile Travel Data
Travel
BiTaksi Sürücü Uygulaması
Travel
All Airlines:Best flight deals
Travel