iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

1,5 yıl süren geliştirme sürecinin sonunda, harika bir art uygulaması olduğuna inandığımız Cartoona ile sizleri tanıştırmak istiyoruz! Belki de bu bir ilk! Cartoona derin öğrenme teknolojisi kullanıyor ve en son yapay zeka teknolojileri ile size harika sonuçlar sunuyor.

Cartoona, fotoğraflarınıza çizgi film efektleri ve daha pek çok farklı çeşit sanat filtresi sunan eğlenceli bir fotoğraf editör uygulamasıdır. Fotoğraflarınızı saniyeler içinde karikatürlere, çizgi karakterlere, eskizlere, sanatsal yağlı boya tablolara, çarpıcı sanat eserlerine ve karakalem çizimlere dönüştürün.

MÜKEMMEL KULLANICI DENEYİMİ: Yaptığımız kapalı kullanıcı testlerinde, her 10 kullanıcıdan 8'i, Cartoona'nın bu zamana kadar deneyimlediği en iyi art uygulamalarından biri olduğunu belirtti! Uygulamamızı şimdi indirin ve sonuçları bizimle paylaşın! Apple Store üzerinden yaptığınız bütün yorumu inceliyoruz. Yorumlarınıza önem göstererek Cartoona'yı daha mükemmel hale getirmeye çalışıyoruz.

HER HAFTA YENİ FİLTRELER!: Cartoona'ya her hafta yeni filtreler ekliyoruz. Böylece içeriğimiz devamlı taze kalıyor. Yeni filtreleri keşfetmek için Cartoona'yı her gün düzenli kullanmayı unutmayın!

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN:

- Cartoona yüksek kalite resim çıktıları verir.
- Popüler sosyal medya platformlarına uyumlu ölçeklendirme yapabilirsiniz.
- Cartoona'nın ışık efektleri benzersizdir!

CARTOONA PREMİUM:

Cartoona'nın güncelenen içeriklerinden faydalanmak için Premium aboneliği deneyebilirsiniz.

Abonelikler Hakkında

Cartoona Premium 7 günlük ücretsiz deneme ve uygulama içi satın alımlar sunuyor! Premium sürüm tüm içeriklere sınırsız erişmenizi ve filigransız paylaşım yapabilmenizi sağlar. Kısa süreli deneme için haftalık abonelik alabilirsiniz. Cartoona Premium'un avantajlı abonelik fırsatından faydalanmak için yıllık planı öneririz. Tutar, iTunes hesabınıza yansıtılır ve ülkeye göre değişebilir. Ödemeyi tamamlamadan önce toplam fiyatı göreceksiniz. Uygulama içi satın alınan abonelikler, planınıza göre yenilenir. Yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi iTunes hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresinde teklif edilen hakların kullanılmayan kısımları, uygulanabildiği yerde, kullanıcı o tarihte ilgili yayın için abonelik satın aldığı zaman geçerliliğini yitirecektir.

Gizlilik Politikası: http://cartoona.creativebits.com.tr/privacy/
Hizmet Şartları: http://cartoona.creativebits.com.tr/tos_apple/

Yenilikler

Sürüm 2.1.0

- Direkt Mesaj Özelliği
- Profil Gizleme Özelliği
- Yeni Profil ve Profil Görünümünü Düzenleme
- Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Oylar ve Yorumlar

4.5/5
20.3 B Oy

20.3 B Oy

Ishapay ,

Looks Pretty Cool

I’m a little frustrated because the first thing I was asked to do was to get a premium subscription and the ad for the app says it’s free. Technically it is free & I know most apps do the same, but that doesn’t make it any less frustrating. Anyway, I turned down the free week for the subscription and was offered 3 days for free if I left a review. However, I haven’t even gotten a chance to use it yet so all I can honestly say is the ad for it looks awesome. 🤷🏻‍♀️

The-1ne ,

Scam Ad

I hate this trend of marketing that think its cool to fool consumers into downloading their so-called “FREE” apps, only to find out that “FREE” means that its free to download. Duh! Of course its free to download! You’re also free to walk into any store and take whatever you want, but there is a price to pay.
That’s the marketing of apps like this. Trick a consumer into downloading an app on their phone and then afterwards tell them they have to pay a price, i.e. Subscribe for a week, a month, a year, give up personal info like email and access to social media accounts. NO!
How about just be upfront and honest and tell us what it would cost to purchase a product that you’re advertising. Don’t trick consumers with your technicalities in wording and then expect us to spend money with you after you just “technically” lied by saying its free. ITS NOT FREE!
This kind of marketing unapologetically undermines consumers intelligence.

Geliştirici Yanıtı ,

Hello,You can turn your photos into cartoons, cartoon characters, sketches, artful oil paintings, striking artworks and charcoal drawings for free. Please check out our subscription plan offers for more features. Thank you.

Jaidajoyride ,

Responses

On the top comment up here the developer response was telling them to ‘use the contact us page’ this is confusing being as you have already noticed the person by reading their complaint yet tell them to use a separate page. I’m perplexed at how you seem to skip over the fact you told them to file complaints on a different page yet in your response you stated that the team has seen and read their complaint, and by the commercials you have done nothing to fix the false advertising aspect of what this person had informed you and anyone who reads reviews before buying the app. I’m not so unsettled by the complaints themselves, but by the lack
of care that is obvious in the response.

Uygulama Gizliliği

Geliştirici, Creative Bits, uygulamanın gizlilik politikasının aşağıda açıklanan şekilde verilerin işlenmesini kapsayabileceğini belirtmiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizi İzlemek İçin Kullanılan Veriler

Şu veriler, diğer şirketlere ait uygulamalarda ve web sitelerinde sizi izlemek için kullanılabilir:

 • Kimlik Tanıtıcılar

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

 • Kişi Bilgileri
 • Kullanıcı İçeriği
 • Arama Geçmişi
 • Kimlik Tanıtıcılar
 • Hassas Bilgiler

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

 • Kullanım Verileri
 • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

 • Aile Paylaşımı

  Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz