Screenshots

Description

Mobilní aplikace Cenová mapa stavebních pozemků zobrazuje grafickou část vyhlášky č. 32/1998 v platném znění, která slouží ke zjištění administrativní ceny stavebních pozemků na území hl. m. Prahy. Zobrazené údaje mají informativní charakter a při zjišťování administrativních cen stavebních pozemků je nutné postupovat dle jednotlivých ustanovení výše uvedené vyhlášky.

Aplikace má jednoduché, intuitivní ovládání a jsou v ní k dispozici informace o ceně pozemku, adrese a parcele s možností propojení do webové aplikace „Nahlížení do katastru nemovitostí“, kterou provozuje Český úřad zeměměřický a katastrální.

Grafickou prezentaci cenové mapy je možné stáhnout do mobilního zařízení pro použití v režimu offline (tento režim umožňuje práci s aplikací bez připojení k internetu). V případě vydání aktualizace dat je možné prostřednictvím přehledného rozhraní data v aplikaci aktualizovat.

V neposlední řadě aplikace umožňuje využívání základních funkcí mobilních mapových aplikací jakou je například určování aktuální polohy uživatele v mapě a ukládání oblíbených lokalit.

What’s New

Version 0.0.9

Added new map resources, fixed issues, added support for new iOS versions

Information

Seller
Institut planovani a rozvoje hlavniho mesta Prahy
Size
29.3 MB
Category
Navigation
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2015 CGI GROUP INC
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like