Screenshots

Description

Ücretsiz duvar kağıdı ve zil sesi indirme programı CepteModa ile telefonun sana özel.
Cep telefonu kılıf ve akseusar sektöründe Türkiye’nin lider sitesi MobilCadde.com tarafından sunulan CepteModa ile beğendiğiniz müzikleri indirerek zil sesi yapabilir, yeni duvar kağıtları keşfederek telefonunuzu renkledirebilirsiniz.
Görsel uzmanlarımız tarafından özenle seçilen duvar kağıtları sayesinde görsel koleksiyonunuzu genişletebilir, ruh halinize göre duvar kağıdı seçebilirsiniz. İster sevimli hayvan figürleri isterseniz favoriniz olan bir aracın duvar kağıdı resmini teleofnunuzda taşıyabilirsiniz. Çeşitli kategorilerde duvar kağıtları arasından seçim yapmanız kolaylaşacağı gibi, her geçen gün eklenen yeni modelleri güncel olarak takip edebileceksiniz. Telefon modelini ne olursa olsun indirdiğiniz duvar kağıdı otomatik olarak uygun olacaktır.

Dilinizden hiç düşmeyen melodiler neden telefonunuzun zil sesi olmasın ki? CepteModa müzik bölümünde en popüler müziklere erişebilir, beğendiğiniz zil seslerini telefonunuza indirerek çağrı melodisi yapabilirsiniz. Yine ilginç uyarı tonları keşfetme istiyorsanız telefonunuzun mesaj ya da alarm seslerini değişebilirsiniz.

Ayrıca CepteModa kullanıcılarına özel MobilCadde.com’dan aksesuar alışverişlerinde indirim fırsatları da sunuluyor. Uygulama içersindeki fırsat bölümünde haftalık olarak yayınlanan powerbank, kulaklık telefon kılıfı diğer aksesuar avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Özellikleri
Sınırsız müzik ve duvar kağıdı indirme
Telefon modelinize uyarlanmış duvar kağıdı temaları
En popüler zil seslerini güncel olarak takip etme
Senkronizasyon gerekmeksizin her yerden müziğinize erişebilir, indirdiğiniz zil seslerini çevrimdışıyken dinleyebilirsiniz
En çok çeşitle zil sesi ve duvar kağıdına erişim
İlginç uyarı tonları keşfi
Yeni duvar kağıdı ve zil sesleri ile tanışmak
Basit arayüz ve kullanım kolaylığı
Ücretsiz

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Erkan yilmaz
Size
15 MB
Category
Entertainment
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
CepteModa © 2015
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like