Screenshots

Description

Storm ile bağımlılık Yapacak Yüzlerce Mesajlaşma Hikayeleri seni bekliyor ve hepsini okuyabilirsin.

Korku,aşk,gerilim,bilim-kurgu,parodi ve bir çok kategoride mesajlaşma hikayelerinin bağımlısı olabilirsin. Sevdiğin yazarları takip edebilir, hikayelerine yorum bırakabilirsin.

Storm'u elinden bırakamayacağına biz eminiz. Eve giderken, yolda, arada hikayeni açarak hızlı bir şekilde okumaya başlayabilirsin.

Storm ile mesajlaşma hikayesi okuma deneyiniminizi arttırmak için ilerleyen zamanda yeni özellikler eklemeyi planlıyoruz.

Her hafta yeni eklenecek hikayeler ile sürükleyici bir serüvenin içerisinde olacaksın!

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsin!

www.twitter.com/stormappco
www.facebook.com/stormappco
www.instagram.com/stormappco

----------

Uygulama İçi Sınırsız Abonelik - Fiyat ve ödeme koşulları:

Aylık ve haftalık abonelik karşılığında binlerce sesli kitaptan oluşan zengin kütüphanemize sınırsız erişim hakkına sahip olacaksınız. Aylık abonelik ücreti her ay Apple kimliğiniz üzerinden tahsil edilecektir. Haftalık abonelik ücreti her hafta Apple kimliğiniz üzerinden tahsil edilecektir. Apple hesap ayarlarınızdan ""Otomatik yenileme"" özelliğini aboneliğinizin yenilenme tarihinden en geç 24 saat önce kapatmadığınız sürece aboneliğiniz otomatik olarak yenilenmeye devam edecektir. Kullanım şartları ve koşulları ile ilgili daha detaylı bilgiye internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kullanım koşulları, şartları ve gizlilik politikası ile ilgili bilgilere https://stormapp.co/eula adresinden ulaşabilirsiniz.

What’s New

Version 2.0.1

Performans iyileştirmeleri

App Privacy

The developer, Evrim Yurtlu, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like