Screenshots

Description

CityGuide Ukraine GPS navigator - навігаційний сервіс з набором детальних карт України, можливістю завантаження карт багатьох країн, сервісом динамічних ПВІ, сервісом Друз'я на карті, безкоштовне оновлення версій програми, оновленням карт і дорожньої обстановки.

Кращий автомобільний атлас доріг України від travelGPS - тепер і на Вашому пристрої.

Карта України містить більше 500 тис. Км. доріг, тисячі кілометрів дворових проїздів до будинків, понад 220000 точок POI, понад 3,6 млн. будинків, понад 100 тисяч вулиць в адресному пошуку. Адресними даними охоплено понад 1250 населених пунктів України. Ви можете оновлювати або купувати карти прямо з програми використовуючи менеджер карт.

Повна Офф-лайн навігація. Всі карти зберігаються на Вашому пристрої.

Переваги навігації СітіГІД: швидка прокладка маршруту і автоматичне уточнення маршруту по мірі зміни трафіку руху (пробок) на Вашому шляху, оперативні поновлення дорожньої обстановки (онлайн-коректури), 3D-будівлі для поліпшення орієнтації, обмін оперативною інформацією для учасників дорожнього руху про місця підвищеної уваги і про небезпеки на дорозі.

Радари і камери ДАІ / ДПС, дорожні знаки, самоконтроль перевищення допустимої швидкості руху. Допоміжні функції - можливість використання власних наборів «спідкамов» і дорожніх знаків, запис треків, моніторинг друзів, інтелектуальне Вибране, новий дизайн екрану карти та багато іншого ...

УВАГА: 15-денний період для ознайомлення.

Купівля та активація карт України, включених в набір, повинна бути проведена з використанням інтерфейсу навігаційної системи. Інші карти можна докуповувати тільки якщо куплена колекція карт України.

При першому запуску програми після покупки рекомендується включити на деякий час модуль стільникового зв'язку 3G і дати дозвіл на передачу стільникових даних.
Для ручного резервного копіювання Ваших персональних даних, Вибраного - рекомендуємо через iTunes, через вкладку Загальні файли або Документи для програми CityGuide зберегти на робочому столі файл POI.bkm або збережіть персональні настройки та Ваше Обране на сервері.

What’s New

Version 10.1.194

- iPhone X support
- Bugs fixes

Ratings and Reviews

3.6 out of 5
5 Ratings

5 Ratings

scir0cco ,

Good work

Good and stable update

Ale#1 ,

The best

The best gps ever(for Ukraine).

russ_bond ,

Map license violation

Paid version doesn’t recognize license anymore. Support is not responding.

Information

Seller
MIT GEOMATICS
Size
668.4 MB
Category
Navigation
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© ООО "МИТ ГЕОМАТИКА"
Price
Free
In-App Purchases
  1. СитиГид Украина $12.99
  2. Maps of JFO (CityGuide) $9.99
  3. Maps of Russia (CityGuide) $16.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like