iPhone Screenshots

Description

Clap, müzikten spora, sosyal medyadan televizyona pek çok farklı kategoride ünlü isimleri bir araya getiren ve onları hayranlarıyla buluşturan bir uygulamadır.

Clap uygulaması sayesinde ÇiçekSepeti VarVar üzerinden hayranlarının sana ulaştıracağı video mesaj taleplerini görebilir, onayladığın talepler için videoları yine uygulama üzerinden kolayca çekerek gönderebilir ve sevenlerini mutlu edebilirsin.

Sevdiklerini senin aracılığınla mutlu etmek isteyen hayranlarının doğum günü, yıl dönümü gibi özel gün kutlama mesajları için çekeceğin Clap’lerle onların mutluluklarına ortak olabileceğin gibi kendileri için unutulmaz bir anı oluşturmak isteyen hayranların yüzlerini de Clap’le gülümsetebilirsin!

Clap uygulaması ile senin için gelen tüm talep detaylarını görebildiğin gibi aynı zamanda kazancını da takip edebilirsin.

What’s New

Version 1.0.3

- Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

App Privacy

The developer, Çiçeksepeti İnternet Hiz. A.Ş., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping