Screenshots

Description

Credit24 Mobiilisovellus helpottaa Joustolimiittisi käyttöä ja hallintaa. Joustolimiitti-asiakkaat voivat kätevästi tehdä yhdellä pikanäppäimellä rahanostoja, tarkastaa lasku-, asiakas-, tai Joustolimiittitietojaan sekä ottaa käyttöön Joustolimiitti-lisäpalveluita. Mobiilipalveluun pääset kirjautumaan asiakasnumerollasi sekä salasanalla tai Nordean pankkitunnisteella.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Credit24 Kredītlīnijas mobilā aplikācija palīdz izmantot un kontrolēt kredītlīnijas veiksmīgu izmantošanu. Tas ir ātrākais veids kā pieteikties naudas izņemšanai ar mobilā tālruņa palīdzību. Mobilā aplikācija ļauj pārraudzīt Jūsu Credit24 konta bilanci, sekot līdzi nesen veiktajiem darījumiem un aplūkot rēķinus. Pieteikumu naudas izņemšanai var iesniegt autorizējoties Credit24 Kredītlīnijas mobilā aplikācijā norādot personas kodu un paroli.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Krediidikonto on uus viis oma rahaasjade haldamiseks. See on kiire ja mugav juurdepääs lisarahale läbi oma arvuti või nutitelefoni ning toimib nagu virtuaalne krediitkaart! Registreeru tasuta ning seni, kuni Sa Krediidikontolt raha välja võtnud ei ole, ei maksa see Sulle midagi. Raha välja võttes maksad vaid kasutatud osa pealt madalat intressi.

Krediidikonto limiit on kuni 3000€
Kasuta kogu raha kohe või vaid osa sellest – Sina otsustad!
Krediidikontolt välja võetud summa tagasimakse toimub igakuiste kuumaksetena ning kasutatud summa tagastatakse sel moel 24 kuu jooksul, olenevalt valitud limiidist. Pärast igat raha väljamakset arvutatakse Sinu personaalne minimaalne kuumakse, mida tuleb tasuda, et väljavõetud raha 24 kuu jooksul tagasi makstud saaks.
Alati võid korraga rohkem tagasi maksta, et intressidelt säästa.

What’s New

Version 3.4.9

Fixed small translation issues for our Lithuanian customers

Information

Seller
IPF Digital AS
Size
18.8 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Unrestricted Web Access
Copyright
© IPF Digital
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like