iPhone Screenshots

Description

Táto aplikácia je nielen kompletný, ale aj najpohodlnejší spôsob, ako si prezerať Cynickú obludu. Určená pre skalných fanúšikov Obludy, pre tých čo znesú humor vo všetkých odtieňoch. Len cez aplikáciu získate prístup k bonusovým obrázkom, ktoré sa neobjavia na webe ani na Facebooku, lebo pre širokú verejnosť ich je škoda.

Okrem toho budete mať v aplikácii Cynickú obludu celkom bez reklám, s možnosťou vyhľadávať medzi tisíckami obrázkov a s notifikáciami takže vám už nič neujde a o nových vtipoch dozviete skôr, ako všetci ostatní.

Mesačné predplatné 1.99 €
Ročné predplatné 19.99 €

Predplatné sa automaticky obnovuje

-----

This app is a mobile version of Cynicka obluda - popular Slovak satirical blog about politics and society. Paid by auto-renewal subscription provides its users with seamless stream of regular jokes from Cynicka obluda. Its features are:

There are 2 types of subscriptions:

1-month auto-renewal subscription for 1.99 €
1-year auto-renewal subscription 19.99 €

All content of Cynicka obluda without advertising

Bonus content for app subscribers only

Push notifications

Search

Terms of use:
http://cynickaobluda.dennikn.sk/p/terms-of-use.html

Privacy policy:
http://cynickaobluda.dennikn.sk/p/privacy-policy.html

What’s New

Version 1.39.1

Obluda sa presťahovala na sme.sk
Update pre iPhoneX

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Lolkovizz ,

Content?

There is no content inside the app unless you purchase a subscription...you cannot even see content that's free on the website (!?)...the only content there is saying "buy me,buy me,buy me..."

This is not freemium...this is just an ad masked as an app...sry Obluda,the current version is a disappointment..unless basic free content becomes available,I'm uninstalling tomorrow..

emgeton ,

Bez predplatneho VOBEC nic

Bez predplatneho vobec nic, ani len reklamy. 2eur mesacne alebo 18eur rocne, bez trialu. Sorry, macku vo vreci nekupujem, cynicka obluda nie je ziadna zaruka kvality (obzvlast ked vidim od zaciatku "zaplat zaplat ani sem nechod kym nezaplatis") aby som riskol hoci aj tie dve eura. Radsej fakt to poldeco a pivo ...

App Privacy

The developer, Rado Ondrejicek, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like