iPhone Screenshots

Description

Her hafta BRTK'da yayınlanan 'Liseler Yarışıyor' programına paralel olarak güncellenen oyunumuz o hafta programda yarışan liseleri ve bireysel oyuncuları kapsar. 

W (ileri) A (sol) S (geri) D (sağa) ya da yön tuşları ile karakteri hareket ettirebilir, mouse ile bakış açınızı değiştirebilirsiniz. 'Space Bar' tuşu ile zıplayabilir, hareket ederken 'Shift' tuşuna basıldığında koşarak oyuna devam edilebilir.

Her hafta yarışacak 3 lisenin arasından en hızlı oyuncuları arıyoruz. Oyuncular liseleri için yarışacakları gibi kendileri için de yarışabilir. Oyuncular liseleri için 1 hafta yarışabilir, bireysel olaraksa liseli olsun ya da olmasın herkesin, sınırsız yarışma hakları vardır.

En kısa zamanda 3 nesneyi bulan oyuncu okuluna puan kazandıracak ve BRT'de Deniz Plaza'nın katkılarıyla yayınlanan Liseler Yarışıyor programının o haftaki birincisi lise ve oyunumuzun birinci aynı liseden olursa, o oyuncu  Deniz Plaza plaketi ile onurlandırılacaktır.

Her hafta birincilerinden oluşan kazananların hepsinin yarışabileceği ve büyük ödül, Ipad'i alabileceği bir DENİZ PLAZA ALL-STAR yarışması da düzenlenecektir.

Liselerarası DENİZ PLAZA ALL-STAR yarışması 19 Mayıs 2017'de, saat 14:00 başlayıp 26 Mayıs 2017, saat 22.00'ye kadar devam edecektir. Liselerarası DENİZ PLAZA ALL-STAR sonuçları 27 Mayıs 2017'de duyurulacaktır.

Bireysel DENİZ PLAZA ALL-STAR yarışması 27 Mayıs 2017'de saat 14:00 başlayıp, 3 Haziran 2017 saat 22:00'ye kadar devam edecektir. Bireysel DENİZ PLAZA ALL-STAR sonuçları 4 Haziran 2017'de duyurulacaktır.

Her iki yarışmanın birincilerine DENİZ PLAZA tarafından Ipad hediye edilecektir.
İyi oyunlar.

Information

Seller
Can Sarvan
Size
77.4 MB
Category
Games
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© North Cyprus Mobile Application Services
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like