dergiCE - Bi' Dünya İçerik 17+

Tolga Zorlu

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık herkesin internet okur yazarlığı konusunda dijital beceriye sahip olması gerekiyor. Bu yola çıkarken sizlere bilgi toplumuna bir katkı sunabilmesi açısından, genel kültür ve popüler kültürü harmanlayan dergiCE'yi tasarladık. dergiCE Bi' Dünya İçerik uygulaması ile alanınıza göre kendinizi geliştirebilir, farklı alanlarda yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Bir Uygulamadan Daha Fazlası!
2013 yılından bugüne "Eğlen - Yaşa - Öğren - Fark et" mottosuyla sizlere "Bi' Dünya İçerik" sunan bir uygulama! Dijital alanda bilgiyi eğlenceye çeviren yeni nesil bir platform. Müzikten teknolojiye farklı alanda 17 kategoride pek çok konuyu dergiCE uygulamasından keşfedebilirsiniz. dergiCE App binlerce içeriğiyle her an cebinizde!

Yeni İçerikler Keşfedin!
Her gün fırsat bulduğunuz an yeni şeyler öğrenin! Içerikleri gözlerinizi yormadan gece & gündüz modunda okuyabilir, üye olmadan like-dislike yapabilir, aynı zamanda üye olarak kolayca içerikler hakkında yorumda bulunabilirsiniz. Beğendiğiniz içerikleri whatsapp dahil, facebook, twitter gibi bir çok sosyal medya hesabınızdan tek tıkla paylaşabilirsiniz.

Sen de Aramıza Katıl!
Sizlerde yazı yazmayı seviyor ve görsel tasarıma önem veriyorsanız, trend olabilecek top 10 içeriklerinizi dergiCE'de paylaşarak, tüm dünyaya sunabilirsiniz. Dileyen herkes e-dergi gibi tek tıkla PDF olarak içeriklerinizin çıktısını alabilir ve yazdırabilir. Profilinize yeni içerikler ekledikçe, gezegenler arası yolculuk yapabilir ve puanları toplayabilirsiniz. Puanlar biriktirdikçe de kazanç sağlayabilirsiniz.

Siz de akıllı telefonunuzdan birbirinden farklı içeriklere anında ulaşmak istiyorsanız dergiCE - Bi' Dünya İçerik uygulamasını deneyin. App Store mağazasından uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza indirin ve hemen kullanmaya başlayın!

What’s New

Version 1.1

Performans sorunları giderildi.

App Privacy

The developer, Tolga Zorlu, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Games
News
Photo & Video
Sports
Lifestyle
Lifestyle

You Might Also Like

News
News
News
News
News
News