iPhone Screenshots

Description

Krabičková dieta, se kterou dostanete každý den 5 chutných a vyvážených jídel, o nic se nemusíte starat, pochutnáte si a navíc shodíte i přebytečné kilogramy a to zdravě a bez jo-jo efektu. Ukážeme vám, že hubnutí může být nejenom pohodlné ale i příjemné.
Časy, kdy hubnout znamenalo obmotat ledničku řetězem a jíst pouze nevýrazná jídla bez chuti, jsou dávno pryč.

Naše hubnoucí programy jsou určeny všem, kteří si předsevzali zredukovat svou váhu, ale přitom se nechtějí vzdát kvalitních ingrediencí a chuťových prožitků. Celý jídelníček se nese v duchu zdravé a hodnotné stravy a týden co týden ho sestavujeme s pečlivostí nám vlastní. I proto se nemusíte bát jo-jo efektu. Pečlivě počítáme kalorie a hlídáme příjem energie za vás. Což je jeden z mnoha důvodů, proč je DIETAVKRABIČCE.CZ tak oblíbená – hubnete, nehladovíte a navíc se nemusíte strachovat o to, co jíte.

Dietu v krabičce si můžete dopřávat bez omezení tak dlouho, dokud na váze neuvidíte takové číslo, po kterém jste vždycky toužili. A až se tak stane, doporučujeme přejít na některý z našich programů s vyšší energetickou hodnotou, který neméně příjemným způsobem pomáhá tuto váhu udržovat.

Výhody?

Bez starostí
O nic se nemusíte starat, všechnu dřinu nechte na nás! My vystojíme frontu v obchodě, seženeme čerstvé suroviny, vymyslíme co z nich uvařit, zapotíme se u sporáku, spočítáme kalorie a ta nejlepší práce – jedení – už ale zůstane na vás.

Fit
Ačkoliv je každý váhový úbytek individuální, můžeme říct, že naši klienti dosahují po měsíční kůře průměrného váhového úbytku 5–7 kg. Navíc si můžete zvolit program „Hubnu“ či „Žiju zdravě“ v závislosti na svých hubnoucích cílech.

Vyvážená
S chutnou a vyváženou dietní stravou nebudete muset celý den chroupat jednu mrkev a ve svátek si dopřát brokolicový košťál. Naše DIETAVKRABIČCE.CZ obsahuje všech 5 částí jídelníčku: snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři.

Profesionální
Všechna jídla vymýšlí a připravuje tým profesionálů, složených z výživového poradce a kuchařů s bohatými zkušenostmi nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Mistři instantních dochucovadel a kečupů u nás mají dveře zavřené.

Mobilní
Vyberte si typ dopravy, která je vašemu srdci nejbližší. V Praze se nachází jedenáct odběrných míst a v Říčanech jedno, všechny plně připravené k vaší návštěvě a osobnímu vyzvednutí. Ale máte-li zrovna na pilno, nebo se vám naopak nechce vycházet z tepla domova, stačí říct a my vám krabičky dovezeme, kam si jen budete přát.

Nápomocná
Před každou objednávkou máte možnost využít našeho výživového poradce, Mgr. Tomáše Lavického. Nepohorší se, když mu přiznáte, že si rádi o půlnoci dáte čokoládu či občas posnídáte biftek. Ba naopak, vyslechne si všechny vaše stravovací návyky a na jejich základě vám doporučí vhodný dietní program. Konzultaci u výživového poradce vám jako svým klientům poskytujeme za zvýhodněnou cenu.

Technicky vyspělá
Pro přípravu krabičkové diety využíváme nejmodernějších přístrojů. Veškeré vybavení naší kuchyně splňuje ty nejnáročnější požadavky moderního a zdravého zařízení. Razíme přesvědčení, že kvalitní technologie jdou ruku v ruce s kvalitní stravou. Být vždy o krok na před, to je naše.

Šetrná k vaší peněžence
Věděli jste, že průměrný člověk pracující v kanceláři utratí denně za oběd 111 Kč, večeři 50 Kč a 50 Kč za snídani + svačiny? Naše krabičková dieta vás tedy stojí navíc pouhých 39 Kč denně, a to nepočítáme čas strávený vařením a nákupy.

Certifikovaná
Jsme držiteli certifikátu HACCP, jenž zaručuje bezpečnost a především vysokou kvalitu našich programů ve všech fázích manipulace s pokrmy, surovinami, skladováním a distribucí. Dále jsme členy i Aliance výživových poradců. Zkrátka máte černé na bílém, že nejvyšší kvalita, jakost a precizní servis jsou naše modly.

Stravenková
Dostáváte od svého zaměstnavatele stravenky a jen vám nadívají peněženku? Naši krabičkovou dietu s nimi poplatíte bez problémů. Přijímáme stravenky Sodexo, Ticket Restaurant a Le Chéque Déjeuner.

What’s New

Version 1.3

- podpora iPhone 6 a 6 Plus
- podpora ios 8
- aktualizace obsahu

Information

Seller
Martin Matousek
Size
26.9 MB
Category
Food & Drink
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2016 LUMA GROUP s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like