Screenshots

Description

YDS, YÖKDİL, YKS Dil, Tıp Dil ve TOEFL gibi İngilizce sınavlarına hazırlananlar için en büyük problemlerden bir tanesi Phrasal Verbleri öğrenmektir. Bunun için bol miktarda tekrar ile bu ifadelerin kullanıldığı örnek cümleleri görmek oldukça yararlıdır. İşte bu uygulama sizlere tam olarak bunu sunuyor. Uygulamamız ile en yaygın kullanılan Phrasal Verbleri ve bunların kullanıldığı örnek cümleleri görebilirsiniz.
Ayrıca, öğrenme sürecindeki ilerlemenizi de takip etmeniz artık mümkün. Phrasal verblerin ve onların cümle içerisinde kullanımlarının telaffuzlarını da hoparlör simgesine dokunarak öğrenebilirsiniz.
Uygulamayı geliştirirken görme engelli insanlarımızı da unutmadık. O nedenle İngilizce telaffuzun yanına Türkçe anlam ve örnek için de seslendirme seçeneği ekledik. Haydi! Uygulamayı indir, çalış ve başar!

What’s New

Version 1.0.6

Bu versiyonda bildiğiniz phrasal verbleri yukarı sürükleyerek listeden silebilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın daha düzgün çalışması için arka planda bazı ufak değişiklikler yaptık.

App Privacy

The developer, Mustafa Tekpinar, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like