iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

T.C. Dinar Belediyesi Resmi Mobil Uygulaması

T.C. Dinar Belediye Başkanlığı resmi mobil uygulaması özellikleri:
- Başkan'dan menüsünde, Dinar Belediye Başkanı Nihat SARI hakkında ki tüm bilgilere, yayınladığı mesajları ve projelerini buradan inceleyebilirsiniz.
- Kategorilerimiz menüsünden, bizden haberler, duyurular, etkinlikler, faaliyet raporu, ihale ilanları ve meclis kararlarına buradan ulaşabilirsiniz
- Birimlerimiz menüsünden, tüm birimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
- Size özel menüsünden, SMS bültenine kayıt olabilir, ziyaretçi defterine mesaj yazabilir, tüm cenaze ilanlarını görebilir, nöbetçi eczaneleri günlük olarak görebilirsiniz ve şehir içi otobüs saatlerini inceleyebilirsiniz.
- Bize ulaşın menüsünden, iletişim formu ile bize mesaj gönderebilir, dahili telefonları ve önemli numaralarını görebilir ve başkana mesaj gönderebilirsiniz.

Bunların dışında, yazı ve haberlere yorum yapabilir, Dinar hava durumunu anlık olarak takip edebilir ve gönderilen mesajları mobil uygulama üzerinden anlık olarak bildirim alabilirsiniz.

Uygulama Gizliliği

Huseyin UYSAL adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Business
Food & Drink
Business
News
Navigation

Diğer Beğenebilecekleriniz

News
News
News
News
News
News