Screenshots

Description

Вашата Динерс Клуб Македонија мобилна апликација Ви овозможува пристап до информациите, секаде и во секое време.
Апликацијата нуди многу корисни информации, дури и ако не поседувате Динерс Клуб картичка.
Воедно, доколку корисникот е заинтересиран за картичка, може веднаш да аплицира директно преку Динерс Клуб Македонија апликацијата.

Карактеристики:
- пребарувач на банкомати и експозитури
- можност за регистрација на My Diners за проверка на моментална состојба на сметката, сите трансакции за период, уплати за период и трошоци за следната сметка
- следење на акции, попусти и понуди од продажни места
- пребарување на продажни места по категории
- листа на повеќе од 450 аеродромски салони
- брз и едноставен пристап до сите новости

What’s New

Version 1.0.6

Bug fixes and small improvements

Information

Seller
DINERS CLUB MACEDONIA DOO D.O.O.
Size
86.3 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Macedonian

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like