Screenshots

Description

Senin kararlarına göre şekillenen bu interaktif evrende, emrinde 200’ü aşkın zaman ajanı, her bölümde +500 farklı seçim ve attığın her adıma göre oluşacak onlarca son bulunmakta...Ama senin tek bir görevin var: Xenite’i bulup Zaman Çatlakları’nı yok etmek!

İlk görevin 1939 yılında seni bekliyor! Hazırsan başlayalım!

BUGÜNE KADAR YAZILMIŞ EN DERİN BİLİM KURGU HİKAYE OYUNU !

2132 yılında, zaman yolculuğunun keşfinin ardından bilinçsizce yapılan bu yolculuklar zamanda kırılmalara neden olmuştur ve bunun sonucunda zaman çatlakları oluşur. Bourphus Incorporated, zaman ajanlarını görevlendirerek, Zaman Çatlaklarını yok edip evreni tekrar eski düzenine döndürmeye çalışmakta ve bu amaç için tüm sorumluluğu alacak Direktör’ü aramaktadır.Yıllardır süregelen araştırmalar, 1939 yılının sonbaharında Norveç’in Rosvik bölgesine meteor olarak düşen Xenite elementinin Zaman Çatlaklarını yok edebileceğini ortaya koymasına rağmen Xenite’in tam konumu Bourphus tarafından bilinmemektedir.Meteorun düştüğünü görüp konumu tam olarak bilen Norveçliler ise 1939 yılında , II. Dünya Savaşı’nın en çetin dönemlerinde Polonya’daki Treblinka Toplama Kampı’nda öldürülmüşlerdir. Director olarak ilk görev; Zaman Ajanlarını kullanarak 1939 yılına gidip, Norveçliler ölmeden Xenite’in kesin konumunu öğrenmek!

GERÇEK ZAMANLI İNTERAKTİF BİR DENEYİM ! ZAMAN YOLCULUĞU!

Director: Xenite yeni nesil hikaye tabanlı bir hayatta kalma hikaye oyunudur. Direktör olarak Bourphus’tan gelen emirleri zaman ajanlarına ileterek, tarihin farklı zamanlarında görevleri gerçekleştireceksin. Her bölümde 500’den fazla seçenek ve onlarca son bulunmakta.

BU HİKAYENİN MİMARI SENSİN!

400,000 kelimeden fazla derin hikayesi ile Director: Xenite size interaktif hayatta kalma oyunları arasında sunulan en derin ve en kapsamlı hikayeyi sunuyor. Özgün mekanikleri, zaman ajanlarının verilerine erişerek stratejik karar almanı sağlıyor. Kararlarını verirken zaman çizgisini değiştirmemeyi unutma!

EVRENİN KADERİ SENİN ELLERİNDE! HAYATTA KAL, DÜNYAYI KURTAR, XENITEİ BUL!

Bourphus evrenine adım atmaya hazır mısın? Hemen Director: Xenite’i indir ve geçmişi ve geleceği yönetebilecek bu muhteşem güce sahip ol. Unutma görevin Xenite’i bulmak. Xenite’i bulmadan sakın görevinden ayrılma!

Bourphus Başkanı seninle görüşmek istiyor. Hazır mısın?

What’s New

Version 3.0.0

T.A.T.I Güncellendi! Tamamen yenilenen arayüzü, geliştirilmiş mekanikleri ve beklediğiniz 12 bölüm ile birlikte Director: Xenite yayında!

Bu güncelleme ile:

- Yeni arayüz eklendi.
- 6 Bölüm Görev: Xenite, 6 Bölüm Yan Görevler serisi eklendi.
- Zaman Ajanları ve karakter görselleri eklendi.
- Haritalar eklendi.
- Durum görselleri eklendi.
- Hızlı Cevap, Harita Seçimi, Yüz tarama özelliği eklendi.
- Destek sistemi güncellendi.
- Hata ayıklamaları ve optimizasyonda iyileştirmeler yapıldı.

Bütün sorularınız ve yardım talepleriniz için Twitter @edda_interactve veya support@eddainteractive.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Bourphus evreninde merak ettiklerinizin ve ayrıntıların anlatıldığı Instagram @edda_interactive, Twitter @edda_interactve hesaplarını takip etmeyi unutma!

App Privacy

The developer, Baris Egilli, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • User Content
 • Identifiers
 • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • User Content
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Game Center

  Challenge friends and check leaderboards and achievements.

 • Family Sharing

  With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like