Screenshots

Description

İnsanların en iyi diyetisyeni bulmalarını ve kolay bir şekilde randevu almalarını istiyoruz. Kendilerine en yakın diyetisyeni bulmalarına yardımcı olmak için beraber çalışıyoruz.

İnsanlar diyetisyen hizmetini de online olarak talep ediyor. Diyet Asistan uygulaması ile online takip artık çok kolay.

Diyetisyenler danışanların için kolayca menüler hazırlayıp paylaşabilir ve online olarak takip edebilir. Artık diyet listeleri ve haftalık takipler içi kâğıt doldurmak yok. Diyet Asistan app’i ile hepsi parmaklarının ucunda...

Danışanların hangi öğünde ne yediğini gör, puan ver. Yanlışları anında gör ve düzelt. Mesafeler artık engel değil dilediğin yer ve zamanda danışanlarınla iletişimde kal, hizmet kaliteni arttır.

Aklınızdaki soruları diyetisyenlere sorun ve cevaplar alın. Diyet Asistan blog sayfasında sağlıklı beslenme ile ilgili diyetisyen yazılarını takip ederek bilgi düzeyinizi arttırın.

Hesaplama araçları ile sağlıklı bir hayat ve beslenme için ihtiyacınız olan her şey bir arada, aktivite ve beslenme alışkanlıklarınızı paylaşımlarınız ile sisteme ekleyerek bu bilgilere dilediğiniz zaman erişebileceksiniz. Diyetisyen de bu bilgileri takip edeceği için beslenme alışkanlıklarınızdaki yanlışları daha kolay görebilecek.

Tüm bu ihtiyaçlarınız için hemen Diyet Asistan appini indirip kullanmaya başlayın.

What’s New

Version 1.1.1

- Hatalar çözüldü

Information

Seller
Asistan Bilisim Hizmetleri Anonim Sirketi
Size
57.2 MB
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like