Snímky obrazovky

Popis

DNY MARIANNE - tři dny plné jedinečných slev a úžasných dárků vám zaručí nezapomenutelný zážitek. Exkluzivní nákupní akce tohoto roku je konečně tu! Od 18. do 20. září se můžete těšit nejen na skvělé slevy, ale i na speciální doprovodný program v Marianne Lounges v obchodních centrech po celém Česku i Slovensku. Čeká na vás více než 600 nabídek do 6000 obchodů a slevy až 70 %.

Mobilní aplikace DNY MARIANNE vám poskytne maximální množství informací a pomůže vybrat nejzajímavější akce i nejvýhodnější slevy. Dále nabízí možnost zakoupit si elektronické kupony, které můžete během víkendu uplatnit stejně jako ty tištěné. Cena kuponů je 110 Kč.

Pokud máte zakoupenou tištěnou kuponovou knížku DNY MARIANNE nebo DNY MARIANNE BYDLENÍ, které jsou součástí zářijových čísel MARIANNE a MARIANNE BYDLENÍ, máte možnost procházet nabídky i ve svém telefonu. V kuponových knížkách i v časopisech naleznete kód, který vám umožní vstup do aplikace.

Pozor! Tento kód neodemyká a nenahrazuje elektronické kupony, pouze zobrazuje detail jednotlivých nabídek.

Novinky

Verze 4.0.3

S novým ročníkem 2020 Vás opět čeká i nová verze aplikace. Kromě dnes již standardního rebrandingu se setkáte s vylepšeným procesem synchronizace. Nyní už se nestane, že by jste neviděli všechny kupóny! Mezi dalšími novinkami je vylepšené zobrazování obsahu z webových stránek přímo v aplikaci.
V poslední verzi se dočkáte k vylepšení týkající se pravidel GDPR.

Hodnocení a recenze

3.0 z 5
Hodnocení: 2

Hodnocení: 2

Brumla ,

Opravdu ŠPATNÉ

Celá aplikace je uplně na nic. Pokud si totiž nekoupíte kupóny, tak se ani nepodíváte, co je vlastně možné nakupovat a jaké jsou na to slevy. K smíchu je i fakt, že vás ve stažené aplikaci upozorňují, že aplikaci si můžete stáhnout v Appstore. To mě skutečně rozesmálo! 😂 Tohle vymýšlel opravdu “inteligentní jedinec” 👎

Odpověď vývojáře ,

Dobrý den, přehled všech slevových kuponů společně s jejich výší si můžete prohlédnout na webových stránkách https://dny.marianne.cz/cs/vouchers

Hrozienko ,

Chyba aplikacie

Nema zmysel stahovat, kym sa aplikacia nacita tak tie kupony ktore v nej najdete expiruju

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář BURDA Media 2000 nesdělil společnosti Apple podrobnosti o svých opatřeních na ochranu soukromí a o nakládání s daty. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Podrobnosti nebyly poskytnuty

K doplnění podrobných informací o ochraně soukromí bude vývojář vyzván při zveřejnění příští aktualizace pro tuto aplikaci.

Informace

Prodejce
BURDA Media 2000 s.r.o.
Velikost
138 MB
Kategorie
Nakupování
Kompatibilita

Je požadován iOS 11.4 a novější. Kompatibilní se zařízením iPhone, iPad a iPod touch.

Jazyky

čeština, angličtina, slovenština

Věk
17+
Hazard a soutěže
Copyright
Cena
Bezplatné

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit