Screenshots

Description

DOBRÁ ŠKOLA je mesačník o škole, výchove a vzdelávaní. Je určený najmä učiteľom, čítajú ho však aj rodičia a študenti, ktorých zaujíma problematika vzdelávania.

DOBRÁ ŠKOLA je mesačník o škole, výchove a vzdelávaní. Je určený najmä učiteľom základných a stredných škôl, čítajú ho však aj rodičia a študenti, ktorých zaujíma problematika vzdelávania. Snažíme sa spoločne diskutovať o problémoch nášho školstva a hľadať odpovede na otázku, ako by mala vyzerať dobrá škola. Časopis má 40 strán, vychádza 10 x ročne (okrem júla a augusta), vždy začiatkom mesiaca. Kto si na iPade zaplatí ročné predplatné*, získa zadarmo aj niektoré staršie čísla.

* Platba za predplatné bude zaplatená z vášho iTunes účtu po potvrdení o nákupe. Predplatné sa automaticky obnovuje, čo znamená, že bude automaticky predĺžené po vypršaní jeho platnosti. Vždy môžete zrušiť nasledujúce predĺženie predplatného najneskôr 24 hodín pred koncom súčasného predplatného obdobia.

Cena jedného čísla je 1,09 €, cena ročného predplatného (10 čísel) je 9,99 €.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na http://www.coverpageapp.com/policy

What’s New

Version 3.0

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

Úplne vynovená technológia pozadia aplikácie a nový moderný dizajn. Prajeme príjemné čítanie.

App Privacy

The developer, EXAM testing, spol. s r. o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like