DOBROKRUH 4+

modern market s.r.o

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Mobilní aplikace DOBROKRUH spojuje dobrovolnické organizace a dobrovolníky. Dobrovolníci si v aplikace mohou najít dobrovolnické projekty, které potřebují jejich pomoc. Snažíme se vytvořit jedno centrální místo všech projektů v Česku. Jsme přesvědčeni, že příležitosti k pomoci existují všude a kdykoliv. Věříme v sílu pomoci a v její spojující schopnosti. Chápeme, že mnoho lidí má touhu pomáhat, ale často neví, jak začít. S cílem usnadnit tuto cestu jsme vyvinuli mobilní aplikaci DOBROKRUH, která propojí dobrovolníky s relevantními a smysluplnými projekty kdekoliv a kdykoliv. Naše aplikace je jednoduchá, bezpečná a slouží jako spojovací most mezi těmi, kdo chtějí pomáhat, a těmi, kdo pomoc potřebují.

What’s New

Version 2.01

DOBROKRUH mobilní aplikace nově podporuje i firemní dobrovolnictví. Každá firma nyní má možnost vytvořit si svůj vlastní firemní profil v aplikaci DOBRORKUH. Pod tímto profilem může firma zadávat a spravovat různé projekty, sbírky či charitativní akce, které vidí pouze jejich zaměstnanci. Zaměstnanci firmy už nemusí hledat vhodné projekty, kterým by se mohli věnovat třeba v rámci firemních dobrovolnických dnů - všechny relevantní projekty totiž vidí přímo v aplikaci, a to pouze ty, které zadala jejich vlastní firma.

App Privacy

The developer, modern market s.r.o, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers
  • Usage Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Brumlovka
Lifestyle
Concept IPL
Lifestyle
EOB WIFI
Lifestyle
Realingo Bydlení & Nemovitosti
Lifestyle
Calmio
Lifestyle
GoOut Scanner
Lifestyle