doktorka.cz 4+

Vitamins Cosmetics s.r.o. Apps

Navrženo pro iPhone

    • Bezplatné

Snímky obrazovky iPhonu

Popis

S naší mobilní aplikací doktorka.cz vstoupíte do světa, kde se zdravý životní styl stává denní rutinou. Naše aplikace je vaše průvodkyně k optimálnímu zdraví a pohodě.

Prohlížejte a nakupujte kvalitní produkty podporující zdraví přímo z našeho e-shopu nebo navštivte naši kamennou prodejnu.

Objevujte nejnovější poznatky od odborníků prostřednictvím článků, které pokrývají různé aspekty zdravého životního stylu. Získáte také praktické tipy a triky, jak snadno integrovat zdravé návyky do svého každodenního života.

Jsme tým lékařů, terapeutů, kosmetiček, odborníků pracujících ve zdravotnictví, v oboru fitness a ekologie zabývající se zdravým životním stylem.

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář „Vitamins Cosmetics s.r.o. Apps“ uvedl, že součástí opatření na ochranu soukromí v této aplikaci může být zpracování dat níže popsanými způsoby. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářskou společností.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Také by se vám mohlo líbit

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping